Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Narzędzia pomocne w pisaniu postów  (Przeczytany 4172 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
juro
Platyna

Życie to jest gra do której niemamy kodów

« : Październik 07, 2007, 22:04:32 »
Odpowiedz cytującCytuj

... i oczywiście wszystkich chętnych się pobawić  001_smile

SWFText 1.3.ENG

SWFText jest to bardzo przydatne narzedzie słuzace do tworzenia animowanego tekstu FLASH. Mozemy wstawiac swoje własne efekty, rózne tła, mamy do wyboru mnóstwo czcionek. Dzieki SWFText kazdy kto nie potrafi tworzyc animacji FLASH, za pomoca tego programu dokona tego.

..tyle oficjalnie
Po ściągnięciu rozpakować i uruchomić z folderu (Portable)
Miłej zabawy  biggrin

http://chomikuj.pl/NaszSwiat/Pliki/SWFText+1.3.ENG.portable.jarekpe2.rar
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2008, 14:11:10 wysłane przez Franmo » Zapisane
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #1 : Październik 07, 2007, 23:49:20 »
Odpowiedz cytującCytuj

Juro !!  drool  Nie wiem, jak najładniej podziękować  !!! Toś mi zadał pracę domową  001_tongue- he he tylko, czy uczeń...  nie przewyższy mistrza  w00t-  eee tam  nie dam rady !! Niech mi kto powie ...  to ja mu dopiero,  zawsze na Cię można liczyć - nie zdążę sie obejrzeć, a na forum już jest.. co mi się zamarzy sleep  thumbup!! 
----------------------------------

PS - biggrin Juroo !! Kapitulne i faktycznie banalnie proste cudeńko  001_tt1- będę się bawić teraz .. w wolnej chwili, ech, co ja bym bez  tych Twoich perełek zrobiła -->  jeszcze raz DZIĘKIIII  sleep !!
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 11:20:03 wysłane przez śnieżka » Zapisane

.
juro
Platyna

« Odpowiedz #2 : Marzec 28, 2008, 12:01:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

@śnieżka tylko się przypadkiem nie obraź  glare ja w dobrej wierze a tym bardziej, że kiedyś rozmawialiśmy na ten temat  001_smile

może bedzie pomocne >>Magic Lens Max v4.0 Portable

http://www.visionsuit.com/

Opcje z pod prawo kliku na ikonce koło zegarka.

Pozdrawiam
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 04, 2008, 00:16:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

Taki  "przypadek" wogóle nie wchodzi w rachubę Juro !!  Mogę tylko z ukłonem podziękować !! 
I przepraszam, że tak próżno się odezwałam - szczerze ?...  dawno  siakoś tu nie zerkałam  ;) A, za przyczyną poszukiwania prostego progsu do grafiki ( Sad).. mnie  TU  przygnało, i masz, a tu taki " wygodny" prezencik.
Portable zaraz jutro powędruje do  biura na laptopa  ( te pędraki  to wygodna sprawa ) i problem z czytaniem, że tak powiem : z głowy !! sleep
Nie omieszkam dopisać : Ty, to wiesz co może być przydatne  -  jeszcze raz dzięki !!!
A... gnębi mnie tylko - bo nie wiem, czym mogła bym się zrewanżować  blushing Sad

Pozdrawiam !!!

.
juro
Platyna

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 21, 2008, 00:53:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

A... gnębi mnie tylko - bo nie wiem, czym mogła bym się zrewanżować  blushing Sad

Cieszy mnie, że się przydało
Nie rozumiem o czym mówisz...Ty wiesz, że to ja jeszcze jestem dłużnikiem ... nie zapominaj o tym  blushing

Pozdrawiam Ciebie i całą załogę  sleep
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 23, 2008, 19:40:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nadużyję zatem...  Twojej dobrej woli  Juro ;)  Magic Lens Max  woła mi, żeby go kupić  biggrin  - nie da się tego siakoś ominąć,  przydatny okazał się bardzo ?   
...  Sam chciałeś  !! bored                                       Pozdrawiam również , he he !

.
juro
Platyna

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 23, 2008, 21:41:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

Powiem, że nie rozumiem problemu  Sad Sprawdziłem ponownie na czystym systemie i nic nie woła .. hmm

Skoro tak, to masz pełno-wartościówke  ... instalke. >>klik<< Po zainstalowaniu podmień tylko plik z folderu 'crack' z tym oryginalnym w folderze zainstalowanym programem.

Prawdę mówiąc ... w tym wypadku mogę tylko tak pomóc.

Pzd.   001_smile
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 23, 2008, 23:45:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Hmmm. jak zwykle spanikowała śnieżka > http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e5133fe703cea57.html  Tak mi się to "jawi" - te "10 days left" zdaje się, daje 10 dniową gwarancję korzyści - to sobie wymyśliłam, żeby pozawracać głowę - dziękuję !!!

PS ...   001_tongue Print Screen , też od Ciebie  w00t
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 23:51:05 wysłane przez śnieżka » Zapisane

.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.