Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odkurzacz 10.9 Portable  (Przeczytany 31225 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
juro
Platyna

Życie to jest gra do której niemamy kodów

« : Październik 31, 2007, 13:16:36 »

Pobawiłem się odrobinę   001_tongue
Odkurzacz 10.9.0507.1500(Portable) tylko z jednym modułem (QC) W folderze Odkurzacz znajduje się drugi...jeśli będzie miał ktoś ochotę luknąć na to...to proszę go nie usuwać. W folderze tym będą zapisywane pliki a nie w Temp windy. W każdej chwili można je usunąć aby nie kopie zapasowe i bazę.

Produkt nie jest upubliczniony...dlatego podaje link do usunięcia pliku

a tu dla przydatności... 001_smile

AutoScreenRecorder v2.1.285 (Portable) do przechwytywania ekranu i nagrywania aktywności na pulpicie do pliku wideo. Zapis w formacie *AVI lub *swf

Pzd.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2007, 14:37:26 wysłane przez Franmo » Zapisane
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2007, 12:34:02 »

Juro, muszę się przyznać, że mi się ta wersja podoba. Mało tego, wiele osób może z niej skorzystać jako Odkurzacz na pendriva.
Nie wiem, gdzie są wszystkie pliki bazy (folder Filtry jest pusty), ale najwidoczniej jakoś jest to wbudowane.

Jestem za, aby taką wersję publikować obok wersji standardowej.
Pamiętam że Unicorn mi też proponował zrobienie takiej wersji za pomocą jakiegoś narzędzia, ale nie wychodziło mi to, a tutaj wyraźnie widzę że nie jest to trudne.
Sam rejestr jest zapisywany bezpośrednio do pliku, a więc żadnych śladów po Odkurzaczu nie zostanie w rejestrze systemowym.
Tak samo z plikami.

Zauważyłem jednak, że świeżo uruchomiony Odkurzacz Portable, pamięta ile usunął kiedyś plików i ich rozmiar. Prawdopodobnie to pozostałość po Twoich Juro czyszczeniach.
Jak na razie jestem pod wrażeniem takiej wersji.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 01, 2007, 16:01:24 »

O dobre w00t Biorę się do testów blush
juro
Platyna

« Odpowiedz #3 : Listopad 01, 2007, 16:12:39 »

Thinstall/{32.......366}/%ProgramFilesDir%/Odkurzacz ..wszystko zostanie utworzone po pierwszym uruchomieni..kopia zapasowa, filtry itd. Obecnie Odkurzacz posiada najnowszą bazę i dlatego nie ma folderu ale będzie po nowej aktualizacji.
Faktycznie, nie zwróciłem uwagi...statystyki pozostały  001_cool

Nie wiem jak to będzie z pozostałymi modułami, być może wówczas nie da sie  zamknąć do jednego pliku .exe. Wówczas wyglądało by to podobnie jak Odkurzacz w folderze w -Program Files- ..będzie chwila, to popróbujemy bo jak wiadomo, rzadko bywam w domu...obecnie wyjątkowo do niedzieli.  001_smile
Co do upublicznienie...hmm, nie widzisz przeszkód powiadasz!!  001_smile, no dobrze ale to już może nową wersje?  sleep

Pzd.

Ps. hehehe... @Unicorn, aby ci kompa nie rozsadziło!!!  sleep
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2007, 16:15:04 wysłane przez juro » Zapisane
juro
Platyna

« Odpowiedz #4 : Listopad 04, 2007, 03:28:27 »

Pełno składnikowy Odkurzacz.exe  001_smile ..na serwerze pozostanie przez 30 dni od ostatniego pobrania - to tylko info.
Myślę, że powinno wszystko działać ... potestować. Zapomniałem o liczniku a w sumie nie szukałem i też nie bardzo wiem jak wyzerować  Sad
Po ukończonej instalacji oryginału (w końcowym okienku)zostało odfajkowane uruchomienie MCD.

>>>> Link do usunięcia <<<<

Ps. nie patrzeć na godzine  w00t z lekka przysiedziałem się ...a co?  bored

Unicorn
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 04, 2007, 11:44:30 »

Myślę, że można wrzucić w BETA testy. No chyba, że osobny dział? blush
juro
Platyna

« Odpowiedz #6 : Listopad 29, 2007, 18:48:24 »

Ponieważ Odkurzacz 11.0 Beta2 - Portable jest już niedostępny na powyższym serwerze ...podaje nowy  001_smile
Odkurzacz.rar ... można po testować  biggrin
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 01, 2007, 18:06:07 »

Ponieważ Odkurzacz 11.0 Beta2 - Portable jest już niedostępny na powyższym serwerze ...

Udostępniłem wersje Portable na stałym serwerze programu: www.franmo.pl/update/odk11.0b2portable.rar

ps. Juro, nie wiem czemu, ale przyciski główne nie mają przeźroczystości, lecz są szare. W poprzedniej wersji portable tego nie było.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2007, 18:11:15 wysłane przez Franmo » Zapisane
juro
Platyna

« Odpowiedz #8 : Grudzień 01, 2007, 21:37:14 »

@Franmo..no wybacz ale nie wiem w czym problem... pobrałem soft z www.franmo.pl/update/odk11.0b2portable.rar i tak wygląda u mnie...
THGD89.
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 10, 2008, 15:45:56 »

Czyżby projekt portable został zamknięty Sad
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #10 : Marzec 10, 2008, 16:28:29 »

Jeśli Juro wyda aktualizację Portable dla Odkurzacza w wersji 11.2, to podam ją na stronę, gdyż wiele osób na pewno będzie z niej korzystać.

Widzę jednak, że kilka problemów nadal jest, m.in, te przyciski bez tła drażnią nieco oczy.
Jeśli u Ciebie Juro jest ten sam problem, to znaczy, że "wbudowujesz" ten problem także dla innych użytkowników przy tworzeniu wersji przenośnej.
THGD.89
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 10, 2008, 20:38:29 »

Z niecierpliwością czekam na aktualizację, gdyż właśnie sprawiłem sobie pendrive blush

Zapomniałem hasła do konta THGD89, a mail już nieaktualny Sad
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 10, 2008, 21:05:24 »

Podaj nowy email i wjedź na GG.
Ps. Też chętnie potestuję nowy Odkurzacz portable. A może QuickCleana przerobić albo jeden moduł np. MR? ???
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2008, 21:09:39 wysłane przez Unicorn » Zapisane
NoName
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 11, 2008, 11:48:18 »

Proszę blush

NoName ( małpka ) jabster.pl
juro
Platyna

« Odpowiedz #14 : Marzec 14, 2008, 02:09:41 »

qrna...nie wiedziałem, że jest zainteresowanie  001_smile Myślałem aby się kiedy zabrać za nową wersje bo mnie samemu potrzebna  ;) Oki. może się dziś przysiądę.

@Franmo pokaż ty jeno to okno jeśli masz ostatnie portable, bo może my się nie rozumiemy  Sad a to, że używam takiej wersji to być może moje oczy się już przyzwyczaiły i nie zwracam uwagi.

« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2008, 02:14:09 wysłane przez juro » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: