Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odkurzacz 10.9 Portable  (Przeczytany 30767 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #15 : Marzec 14, 2008, 10:59:38 »

Chodzi o przyciski bez tła niebieskiego (czyli przyciski nie są przeźroczyste).

NoName.
Gość
« Odpowiedz #16 : Marzec 14, 2008, 14:55:50 »

Franmo confused1

U mnie wszystko ok z Portable.

img.wklej.org/images/239351.PNG

Nadal nie działa moje konto Sad
THGD89.
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 14, 2008, 15:53:12 »

Stworzyłem wersje portable Odkurzacza 11.2 wraz z dodatkowymi komponentami thumbup Mam nadzieje, że zadziała u Was, bo u mnie problemów brak blush

wyslijplik.pl/download.php?sid=cG8gmDG1
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #18 : Marzec 14, 2008, 16:56:57 »

Stworzyłem wersje portable Odkurzacza 11.2 wraz z dodatkowymi komponentami thumbup Mam nadzieje, że zadziała u Was, bo u mnie problemów brak blush

wyslijplik.pl/download.php?sid=cG8gmDG1

Sprawdziłem i nadal mam to tło nieprzeźroczyste (jak wyżej).
Ogólnie dobrze to wygląda, lecz tak sobie myślę, że nie dodać by członu na belce tytułowej: Portable.

Poza tym proponuje dodać poprawioną wersję ODK11.2 (wkrótce udostępnię), oraz MIO 3.12.
W tym wątku wkrótce dodam linki do tych dwóch poprawionych komponentów i wersja Portable będzie gotowa do publikacji.

Nie wiem tylko kto jest autorem tej wersji, czy Juro czy THGD89, więc proponowałbym, aby takie info o autorze wersji przenośnej umieścić na stałe w pliku Odkurzacz.exe

Z tego powodu, specjalnie na ten cel, zedytuję wersję 11.2 o informacje o autorze i o tym, że jest to wersja Portable.
Następnie "autor", Juro, czy THGD89 skompilują pliki jeszcze raz.

ps. Dzięki za pozdrowienia smile
juro
Platyna

Życie to jest gra do której niemamy kodów

« Odpowiedz #19 : Marzec 14, 2008, 20:33:45 »

@THGD89  thumbup  ??? ... to ja już nie muszę i nie zostawiam swojej wersji. W zamian zostawię bonus  001_tongue

Z niecierpliwością czekam na aktualizację,
..tylko nie rozumiem tej zagrywki, nie trza było od razu! .. w sumie to już nie ważne.

U mnie wszystko ok z Portable.
img.wklej.org/images/239351.PNG
Wyrzuć instalke, przeczyść.  001_smile

@Franmo, problem z kolorem belki pozostaje i za chiny nie wiem co jest tego powodem. Może dlatego, że jest on z osobna?! ... jednak da się z tym żyć  biggrin

Następnie "autor", Juro, czy THGD89 skompilują pliki jeszcze raz.

@THGD89  -  thumbup

Pozdrawiam  sleep

THGD89
Brąz
*

Walczy z uzależnieniem...

« Odpowiedz #20 : Marzec 14, 2008, 21:05:59 »

juro - chyba nie masz mi za złe tej "zagrywki" Sad

Ja o tworzeniu portable nie mam pojęcia - poważnie. Nie chciało mi się czekać (nie było pewności, że dzisiaj wrzucisz, a było mi potrzebne), więc wpisałem w Googlarke "tworzenie aplikacji portable" i pokazało co trzeba. Odkurzacz to "moja" pierwsza w życiu aplikacja portable  lol Chyba jednak będzie lepiej, jak Ty przygotujesz "oficjalną wersję portable" sleep
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2008, 21:11:23 wysłane przez THGD89 » Zapisane

Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #21 : Marzec 14, 2008, 21:17:33 »

THGD89 He he... no fajnie  - znaczy się, wyręczyłeś Juro przygotowując portable ODK 11,2  - to dużo pracy,  super !! - ale ..  nieobecność ( usprawiedliwiona ) naszego głównego moderatora spowodowała opóźnienie, co nie zmienia faktu, że  wersje portable ODK dotychczas to właśnie On udostępniał - zatem,  z tym autorstwem to  mi jakoś  dziwnie teraz "wypada". Nie ujmując nikomu  poddaję temat do ..  rozważenia  001_rolleyes  Pozdrawiam Cię serdecznie !
=========
PS -  THGD89 -  to wszystko jasne  sleep!!  Pewnie załapiesz się ... na współautorstwo  w00t  - ten pendrive Cię zainspirował  ;) - super !!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2008, 21:21:55 wysłane przez śnieżka » Zapisane

.
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #22 : Marzec 15, 2008, 00:01:08 »

Poprawione pliki EXE i przygotowane dla wersji Portable, są już dostępne.
http://www.franmo.pl/update/odk11.2portable_fix1.zip

Juro, pobierz tą paczkę i zamień pliki na te poprawione w paczce.
Plik odkurzacz.exe specjalnie przerobiłem na ten cel i umieściłem informację o autorze tej wersji czyli "Jura".

Jak już będzie gotowa wersja przenośna, podam info na stronie i na stałe wpisze się w harmonogram taka wersja, jeśli Juro będzie chciał kontynuować prace dla kolejnych wersji... ja tylko przygotuję pliki graficznie pod taką wersję  cool
THGD89
Brąz
*

« Odpowiedz #23 : Marzec 15, 2008, 12:06:10 »

Poważnie nie wiem, co jest przyczyną tych "beztłowych" 001_rolleyes przycisków u Ciebie Franmo. U mnie wszystko OK blink

Unicorn
Gość
« Odpowiedz #24 : Marzec 15, 2008, 12:12:57 »

U mnie też są beztłowe. blush
THGD89
Brąz
*

« Odpowiedz #25 : Marzec 15, 2008, 16:14:03 »

U Was także brakuje "Ł" czy to wina tylko mojego PC (jakieś problemy z czcionkami mam) blink

juro
Platyna

Życie to jest gra do której niemamy kodów

« Odpowiedz #26 : Marzec 16, 2008, 13:55:56 »

U mnie również brakuje tła  sad

juro - chyba nie masz mi za złe tej "zagrywki" Sad

Nie, absolutnie ..nawet się ucieszyłem  thumbup a chodziło mi o to, że nie potrzebnie siedziałem nad tym. Abyś nie myślał inaczej to masz w prezencie, może ci się przyda  001_smile

Teraz tak, aby zmienić tło (aby nie było białe) na belce należy zmienić skórkę.  W wersji  którą zrobił @THGD89 nie ma skórek, więc należy pobrać wybraną i umieścić w folderze a następnie zmienić. Jest to w jakiś sposób wyjście z sytuacji.

Proponuje trochę inne rozwiązanie, kwestia tylko tego czy bedzie teraz działać u was...bo tym razem u mnie działa. Oryginalny kolor pozostaje.

Odkurzacz Pro. 11.2 Portable

W takim wydaniu nikomu nie powinno sprawić problemu wyciągnąć ikonke, czy uruchamiać z folderu. Dołożyłem również skórki. Testować czy działa  sleep

Unicorn
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 16, 2008, 14:16:34 »

Jest ok z tłem. Jeszcze tylko żeby wszystko było w jednym pliku->thinstall bardziej niż portable i hejże hola. blush Tak, wiem, marudzę. ;)
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #28 : Marzec 16, 2008, 14:55:51 »

U mnie też już jest z tłem  001_smile

Tylko, że to nie wersja Portable z ThInstall.

Jak Juro wrzuci gotową wersję Portable, to przetestujcie. Jeśli będzie ok, to wrzucam na stronkę (na pewno wiele osób skorzysta).
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #29 : Marzec 16, 2008, 17:56:47 »

Mi też wszystko gra  ???!!
Ale, ale.. THGD89 może się włączyć do tej pracy  ( he he  pędraczek teraz.. 2 GB  sleep) Z tego co wiem, będzie problem z zamknięciem tego w jeden plik exe, poza tym Juro jest nieco czasowo  ograniczony, zatem, taka pomoc ( choćby dla zdobycia doświadczenia cool) jest baaardzo potrzebna.     THGD89 zapraszamy !!

.
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: