Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiany na forum !!  (Przeczytany 4289 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Śnieżka
Złoto

« : Listopad 24, 2007, 11:29:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

Uni przesłał do mnie kopię z górnego paska postu rom.am -  faktycznie  tam jest tylko  " cytuj "  - żadna inna opcja jest nie dostępna -  jest to utrudnienie dla zarejestrowanych i  zaśmieca się forum  - da się to zrobić ?? A tak przy okazji - he he, może  jeszcze inne zmiany za jednym zamachem  .. ??  Maciek ma pomysła , z tego co wiem  cool
Pogderała i poszła ... ale  ja też mogę się włączyć do tej roboty  w00t biggrin

.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 24, 2007, 20:06:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

?
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #2 : Listopad 27, 2007, 23:43:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Tym razem przyszła pogderać " zdrowo"  !!! mad 
Nie wiem jak pisać, by przemówić Wam do rozsądku... bo tak nie może być !!!!  forum owszem, ożyło, ale jak widać, problem za problemem się uganiają - a tu  kadra śpi, hmmm  smacznie !!!  Autor się skręca jak w ukropie, a śnieżka bezradnie  drepcze za nim.  Słuchajcie, ja nie daję rady - tu potrzebne chłopy !!!! i....    POMOC DLA MAćKA !!!!!
Wasze olewanie jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe i powiem krótko ;  jestem po prostu wściekła 001_wub !!!
Nie potrafię znależć racjonalnego wytłumaczenia na istniejącą sytuację - wszyscy się odwrócili "czterema literami " i co  -  dobrze Wam z tym ?? 
I zatem - wypada mi zapytać wprost :  a może tu o mnie chodzi ?  Bo...  takie mam baaaaardzo przykre odczucie !!!   Proszę o szczerość - zrozumię !!
......  O TAKIE MI ZMIANY CHODZI NA NASZYM FORUM !!! 
 Pozdrawia Was gorąco śnieżka !!!

.
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2007, 23:50:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

Co tu dużo mówić.... sad popieram !
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 28, 2007, 15:55:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Proszę sprecyzować o co chodzi. JAK mam wykonywać swoją pracę admina aby nie było o"lewania"?
Co do spraw technicznych, opcje są zmienione. Rozmawiałem zresztą o tym niedawno na gadu z Franmo  thumbup
Trudno wypowiadać się w cudzym imieniu, toteż tego nie robię...
Być może nie widać efektów wizualnych mojej pracy ale uwierzcie mi nie obijam się cool
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #5 : Listopad 28, 2007, 23:45:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

Adminie spoko - precyzować nie będę ..  forum jest i dbasz o niego - nie zaprzeczam  001_tt1!
Wściekam się na pozostałych " członków .. kadry "   ( tylko bez skojarzeń mi tu  cool)   Juro gdzieś w świecie hula,  rommanita..  się nie pytam,  nasza Bessa.., a mnie wkurza brak pomocy dla  Franmo , takiej z prawdziwego zdarzenia. 
 Nie musimy w końcu ze sobą sympatyzować - wystarczy szacunek...  ale wszyscy zawsze byliśmy zgodni  co do zasadności angażowania się we wsparcie  Odkurzacza ( w tym  Maćka.. ) i nie rozumię, czym sobie  Maciek zasłużył , że wszyscy go opuścili  ot tak ...  bez powodu !!??  Zważywszy na moje umiejętności, w porównaniu z pozostałymi - to widoczne...   forum traci na fachowości i powadze ( tu okazuję absolutnie szczere uznanie !) a...  Maciek zamiast spokojnie i ...  bezpiecznie pracować, "użera się" z co niektórymi  wyjaśniając kwestie, w których można by go zastąpić. Nie wypada mi nikogo zmuszać, i naprawdę nie o to mi chodzi !! Ale piszę to co czuję  ( obdarzona .. w naturę !)  i nawet jeśli uznacie, że przesadzam - to napewno w głębi duszy jednak powinniście mi przyznać rację   -  to co jest, trudno zrozumieć !!
Ja osobiście nie chcę - by forum było utożsamiane  wyłącznie : ze śnieżką i Franmo  (  trafiłam do Was jako  ostatnia ..  i jako jedyna  trwam wytrwale )  Wy jesteście  duchem  i sercem  - przedewszystkim !!  I sądzę, że nie tylko mi Was brakuje  !!

Przeprasza śnieżka za tyradę - i jeszcze raz pozdrawia !!

.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 29, 2007, 14:02:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

Tak to faktycznie jest dosyć niemiłe.. Juro chyba wpada blush A co z resztą blink
juro
Platyna

Życie to jest gra do której niemamy kodów

« Odpowiedz #7 : Listopad 29, 2007, 18:13:22 »
Odpowiedz cytującCytuj

No to zapewne @śnieżka piła do mnie   sad  Nie patyczkuje się  001_cool
@śnieżka, wkładasz tu dużo swego czasu i serca i chwała ci za to  ??? Sam niejednokrotnie nie potrafił bym tak dyplomatycznie podejść do większości spraw. Jednak uwierz mi, że ja naprawdę ostatnio wędruje - jak to określiłaś. Nie ma mnie  sad Od pewnego czasu już wracam na weekendy nie co tydzień lecz co dwa ... więc musisz to zrozumieć. Podejrzewam, że tak będzie gdzieś do wiosny ... przykro mi ale skoro sądzisz lub uważacie, że jestem tu zbędny to pogodzę się z wszelkimi waszymi decyzjami.

Pozdrawiam  sleep
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #8 : Listopad 29, 2007, 18:54:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Juro, toż nieco wiem o Twoim "wędrowaniu" - o zbędności ? nawet nie może być mowy.  !!!
 Ok! Ty przynajmniej  jak już jesteś, to Cię  "widać, słychać i czuć " w00t . Ale  przepraszam,  zawsze podziwiałam romanitę za trafne riposty..  wszak jakoś teraz, ilość problemów wzrosła - i wiem że Maciek też nie daje rady, sporo jest prostych problemów , w których  my możemy pomóc. 
A tak na marginesie - posiadam wiedzę , że szykuje się  poważna kolejna zmiana - Odkurzacz szykowany jest pod Vistę  - to powaga i  wymaga...   a on śmiga  po PT i klika proste odpowiedzi  - rozumię poważne techniczne wskazówki czy poprawki, ale te proste nie powinny zabierać mu czasu.  A tak naprawdę - to przyznam, że najbardziej denerwuje mnie moja bezradność ( przykre uczucie)  bo czasem choćbym chciała pomóc to nie potrafię  - i często paraliżuje mnie strach , że ośmieszę  powagę  forum ( o sobie nie wspomnę  cool )  Na koniec : wszak dwie , trzy głowy.. to nie jedna !!

PS Uni  kubki jak kubki - ale koszulki z logo ODK ..  będą !!! ( dodatek do nagród  001_smile)  już prawie sie " smażą " ...  Maciek czekam na logo  !!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2007, 19:26:09 wysłane przez śnieżka » Zapisane

.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.