Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Brak polskich liter w postach  (Przeczytany 12283 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
THGD89
Brąz
*

Walczy z uzależnieniem...

« Odpowiedz #15 : Maj 30, 2008, 15:30:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Oczywiście, że mogę pomóc - tylko jak 001_huh <<< laugh

Mam jeszcze jeden problem, kiedy jestem niezalogowany to widzę takie tematy: Screen 1. Kiedy zaś się zaloguję to widzę takie tematy: Screen 2. Jak widzimy część tematów znika. Kiedy po zalogowaniu chcę przejść do "tematów duchów" poprzez wcześniej zapisany odnośnik, ukazuje się taki błąd:

"Wystąpił błąd!
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu."  Sad
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2008, 15:38:14 wysłane przez THGD89 » Zapisane

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #16 : Maj 30, 2008, 17:01:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

Już poprawiłem ten problem z "tematami duchami"  biggrin Dotyczył on tylko użytkowników o randze "Brąz".

Dzięki za zgłoszenie THGD89 smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #17 : Czerwiec 01, 2008, 20:51:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jak widać, wszystkie polskie litery wróciły  thumbup
Możliwe, że gdzie nie gdzie są jeszcze wyjątki (krzaczki), wtedy poprawię ręcznie.

Uwaga: Została przywrócona kopia z wczoraj z godziny 23. Więc dzisiejsze posty zostały "usunięte", choć jest też kopia z dzisiaj.
rom.an
Żelazo

"Wiadomo: błądzi człowiek, póki dąży"

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 01, 2008, 21:09:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

ok. przyjęte do wiadomości, tylko czemu mnie usunięto ostatnie (nie tylko dzisiejsze) wiadomości prywatne wysłane i odebrane?
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 01, 2008, 21:32:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dzisiejsze posty poszły "w las"
A o prywatnych starych wiadomościach nic nie wiem  scared
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 01, 2008, 22:01:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Hmm u mnie wszystkie PW  na miejscu - dziwne ...  rom.an, to wszystkie wiadomości straciłeś ?  001_cool
Nareszcie Franmo !!! - uff, Zajęło to trochę czasu, ale ważne, że można spokojnie poczytać co napisane po polsku  -->  huh sleep I.. " wyloguj" w belce prawidłowo.

.
rom.an
Żelazo

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 02, 2008, 00:45:52 »
Odpowiedz cytującCytuj

Poszły dzisiejsze posty i 2 (chyba) pw. Tak na przyszłość wypadałoby o takiej akcji uprzedzić, bo niezależnie od stopnia "ważności" tychże, nie wiedząc co się dzieje, cokolwiek mnie to wkurzyło. Pozdrawiam
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 02, 2008, 09:48:38 »
Odpowiedz cytującCytuj

Niestety nie zostało zablokowane forum wczoraj i "naleciało" parę postów i wiadomości PW.

Kopia bazy która została zrobiona dnia 31.maja była poprawiana 1.czerwca. I 1.06 została wczytana poprawiona kopia bazy z 31.05. Sęk w tym, że wczoraj powinno być zablokowane forum przed pisaniem nowych postów.

Moje posty też poszły...
Roman, ty jesteś w takiej sytuacji, że wróciłeś po dłuższej nie obecności na forum i trafiłeś akurat na ten dzień co było naprawiane... a nie wiem czy wiesz od kiedy na forum te krzaki były... gdzieś od 18 maja.
Tu wszystkich już szlag trafiał bo nie można było nic normalnie przeczytać. Wczoraj udało się wczytać poprawioną bazę, ale fakt faktem forum powinno być zablokowane na czas "poprawiania".

Paweł, chyba będzie się tłumaczył  angry
rom.an
Żelazo

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 02, 2008, 14:53:51 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ok., jak wiem o co chodzi to nie ma problemu. Wyobraź sobie tylko przez moment sytuację: wchodzę po długiej nieobecności na forum, piszę parę postów (w tym ten z pozdrowieniami dla Wszystkich bardziej i mniej życzliwych  001_tt1 cool ), odpowiadam na PW i w tym momencie widzę Unicorna online. Ok., myślę jest ktoś jeszcze, a za chwilę znikają moje wszystkie wypociny (bo tak się złożyło, że wszystkie wczorajsze posty były moje, no i jeszcze Twoje i Śnieżki na nie odpowiedzi. Ja to mam wejścia  001_cool
Było, poszło nie ma sprawy. Pozdrawiam

Ps. Moja uwaga z uprzedzaniem, ewentualnie blokadą forum na czas takich operacji pozostaje aktualna
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #24 : Czerwiec 02, 2008, 15:56:44 »
Odpowiedz cytującCytuj

rom.an  faktycznie zupełnie niefortunny Twój powrót do nas... ( z którego się baaardzo cieszymy !!! 001_tt2) i fatalny nie zamierzony zbieg okoliczności, zapewniam, przepraszając!! Franmo i odemnie  otrzymał "gromy i pierony"  (choć nie zasłużył -  skręcał się, żeby to naprawić), ale dobrze, że tylko nas troje ten problem dotknął - zapominamy o sprawie  cool
He he, myślę, że nie ma Ci tu ludków nieżyczliwych, i mimo, że postu nie czytałam...  Witam Cię i również serdecznie pozdrawiam !!!

PS  - To kiedy zmienisz awatarka ... ?  Sad

.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 02, 2008, 15:59:54 »
Odpowiedz cytującCytuj

Fakt. Zapomniałem o zamknięciu forum ale Franmo mnie gonił ;-)
Dziwna sprawa z tymi PMkami bo moje zostały, być może to kwestia nowych rang i grup, które jeszcze trzeba lekko wycyzelować.
A w ogóle to nie wiem czy zwróciliście uwagę na liczbę odwiedzających w maju...
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #26 : Czerwiec 02, 2008, 17:34:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dziwna sprawa z tymi PMkami bo moje zostały, być może to kwestia nowych rang i grup, które jeszcze trzeba lekko wycyzelować.

PW zniknęły tak samo jak posty napisane tylko w niedzielę, a więc od ~22:40 w sobotę do ~17:00 w niedzielę.

A w ogóle to nie wiem czy zwróciliście uwagę na liczbę odwiedzających w maju...

Rzeczywiście, powyżej 127 tys. wejść w maju  w00t

Paweł, czy to oznacza, że Forum jest dobrze widoczne w sieci ? (pamiętasz, chodzi o problem z tagami).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 17:37:57 wysłane przez Franmo » Zapisane
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 02, 2008, 20:29:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Skoro boty piszą po rosyjsku ;-)
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #28 : Czerwiec 02, 2008, 20:51:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

Boty - botami ..  a Odkurzacz w lesie - Franmo zamiast go "pilnować" - hula na ..forum !!
 closedeyes ale.. i problemów mniej  angry 

.
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #29 : Czerwiec 02, 2008, 20:58:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

A tak przy okazji, kolejne aktualizacje BETY, ALFY... najwcześniej w drugiej połowie czerwca.

Teraz nie mam czasu... niestety  001_unsure
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.