Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Czy moderatorzy widzą modyfikację postów  (Przeczytany 2802 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
cezar39
Srebro
**

Windows 7 SP1 x64 bit

« : Luty 24, 2009, 16:40:52 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czy jak modyfikuje się jakiś post to ta zmiana pojawia się moderatorom (głównie Franmo), jakiś komunikat, czy coś? Ja często modyfikuje posty (głównie z działów wersji testowych i zgłaszania zbędnych plików), użytkownikom to się nie pojawia, że ktoś coś zmodyfikował, a moderatorom? Jak ja mam ostatni post i nikt dawno nie pisał to nie wiem czy modyfikować ten ostatni, aby nie zaśmiecać wątka, czy napisać nowy post, aby Franmo zobaczył co zgłosiłem (bo nie wiem czy widzi modyfikacje, a przecież nie będzie co chwila sprawdzał czy ta modyfikacja jest).
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 17:42:51 wysłane przez cezar39 » Zapisane
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2009, 16:56:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

Cezar39 nowe kwestie pisz w nowych postach, modyfikacje postów zwykle umykają uwadze, a na pewno posty przeczytane nie są ponownie rozpatrywane ( raz się je czyta i raz odpowiada ). Szczerze mówiąc nie wiem, czy Franmo  i Uni  ( administratorzy ) mają jakąkolwiek  info co do modyfikowanych postów, ale dla płynności  i gwarancji, że nic nie umknie uwadze lepiej pisać  w nowych postach ( i co ważne : byle w temacie ..  001_smile)   thumbup

.
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2009, 17:12:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dokładnie, lepiej napisać nowy post jeśli od napisania posta minęło ponad 12 godzin.
Jeśli Cezar coś musisz zmienić to po prostu może to modyfikować w każdej chwili, ale jeśli chcesz coś dopisać to lepiej nowym postem.

Ja osobiście nie jestem w stanie zauważyć modyfikacji posta. Forum udostępnia podgląd, ale nie korzystam z niego.
Jest natomiast inny sposób: powiadamianie o wszystkich co się dzieje w śledzonym wątku.
Korzystam jednak tylko z powiadamiania o nowej odpowiedzi.

ps: chodzi o modeRatorów.
cezar39
Srebro
**

Windows 7 SP1 x64 bit

« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2009, 17:32:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ok, rozumiem, dzięki Śnieżka i Franmo za odpowiedź oraz literówkę blushing.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 19:13:51 wysłane przez cezar39 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.