Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: TweakNow RegCleaner  (Przeczytany 8318 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 18, 2013, 21:32:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wybaczcie za "duży" odkop ale..
jestem pod wrażeniem działania programu, nie tylko znalazł mi te 172500 zbędnych kluczy których inne programy do czyszczenia rejestru nie wykryły.. ponadto przyspieszył mi niewiarygodnie komputer tak, jak jeszcze nigdy nie czułem, programy uruchamiają się w 1 sekundę (wcześniej 4 sekund do 2 min), nawet po zainstalowaniu windowsa 7 gdy go zainstalowałem mój komputer nie był taki szybki..
nie że jestem jakiś idiota który pisze wszędzie "o rany, ale się najarałem.." ale ten program na prawdę polecam zainstalować! smile a już na pewno na 100% tym co się komp tnie i się sam wyłącza (przeciążenie procesora bądź dysku).

tak.. wiem.. 172500 zbędnych kluczy to pewnie mi nie wierzycie bo nikomu z was pewnie nigdy nie udało się znaleźć aż tyle kluczy.. ale nazbierało się .. bo ciągle coś instaluję i zaraz usuwam XD
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #16 : Styczeń 18, 2013, 23:02:54 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nie mam pojęcia co z twoim rejestrem się działo, ponieważ u mnie ten program w trybie eksperta, znalazł tylko 22 wpisów zalecanych do usunięcia + 107 z wykrzyknikiem.
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 18, 2013, 23:39:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nie mam pojęcia co z twoim rejestrem się działo, ponieważ u mnie ten program w trybie eksperta, znalazł tylko 22 wpisów zalecanych do usunięcia + 107 z wykrzyknikiem.

tak.. wiem.. 172500 zbędnych kluczy to pewnie mi nie wierzycie bo nikomu z was pewnie nigdy nie udało się znaleźć aż tyle kluczy.. ale nazbierało się .. bo ciągle coś instaluję i zaraz usuwam XD

thumbup1
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 19, 2013, 11:08:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

Starsza wersja Comodo System Cleanera miała bardzo ciekawy moduł oczyszczania rejestru. Z płatnych programów niezły jest Registry First Aid (często dostępny w różnych promocjach za free).
Strony: 1 [2]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.