Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Dział BETA TESTY tylko dla testerów (?)  (Przeczytany 2019 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
cezar39
Srebro
**

Windows 7 SP1 x64 bit

« : Październik 30, 2009, 20:03:25 »
Odpowiedz cytującCytuj

Dział "BETA TESTY" został przygotowany tylko dla BETA Testerów. Nawet opis działu jest taki "Dział dla zarejestrowanych BETA Testerów programu Odkurzacz.". No i tutaj błąd w tym opisie, bo tam każdy może sobie przeczytać wszystko, a dla BETA Testerów są tylko wersje BETA programów.
Ale nie o to mi chodzi, mam dosyć kontrowersyjną propozycję, oby dział BETA TESTY był dostępny tylko dla BETA Testerów (oraz ewentualnie Moderatorów i administratorów). Powiecie dlaczego. A dlatego, ponieważ tak teraz to każdy może sobie przeczytać, co udało się autorowi poprawić, czego nie, może zobaczyć np. screeny wrzucane przez BETA Testerów, może znać nowe funkcje programu, zanim program wogóle się pojawi, oraz prawdopodobnie wiele więcej informacji. A BETA Testy służą do testowania programu zamkniętej grupie BETA Testerów, oby potem taki użytkownik nie miał np. pretensji, że coś było w BETA, a w finalnej tego nie ma. Taki Allplayer ma ten dział zamknięty. Może to nawet przyczyni się do zlikwidowania wycieków programu, oraz zwiększeniu liczby BETA Testerów.
Oczywiście nie mówię o wersji 12.0, tylko o późniejszych, oraz nie mówię, że ma to być. Wyraziłem tylko swoje zdanie .
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2009, 21:40:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Założenie miało być takie, że osoby nie będące testerami, mogą podglądać postęp prac (widzą co zostaje poprawiane i dodawane), ale nie mogą skorzystać z tych dobrodziejstw.

Ogólnie nie wiem czy jest sens całkowicie utajnić ten dział.
Raz to to co powiedziałem wyżej (każdy widzi, że coś się dzieje przy programie, a nie "stoi").
A dwa to, że od razu po wejściu na forum bez logowania się widać czy zostały zgłoszone błędy (przez BETA Testerów) lub nowe wersje do testów (przeze mnie).

Wycieki mogą zrobić tylko testerzy. Im ich więcej tym większa szansa na wyciek.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 31, 2009, 11:43:48 »
Odpowiedz cytującCytuj

Moim zdaniem utajnianie nie ma sensu ponieważ "osoby nie będące testerami, mogą podglądać postęp prac (widzą co zostaje poprawiane i dodawane)"
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.