Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Odkurzacz 12 - Wyszukiwanie i usuwanie niecenzuralnych plików  (Przeczytany 5482 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Franmo
Constructor
Diament
*

« : Kwiecień 26, 2010, 12:53:30 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ten tutorial, pokaże jak rozpocząć skanowanie w poszukiwaniu niecenzuralnych plików w programie "Odkurzacz 12". Następnie pokażę, jak te pliki usunąć oraz przywrócić z kopii.

W przykładzie znalezione zostały pliki multimedialne (filmy) oraz zdjęcia.
Odkurzacz rozpoznał pliki po nazwie, gdzie zawarte były słowa sugerujące, iż plik zawiera treści nieodpowiednie dla Twojego dziecka.

Dla przykładu ukryty został folder zawierający kilka plików o nieodpowiedniej zawartości, w celu pokazania jak Odkurzacz potrafi takie pliki odnaleźć na dysku.
Odkurzacz nie sprawdza zawartości tych plików, sugeruje się tylko nazwą i rozszerzeniem pliku.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pyvn28eeadI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pyvn28eeadI</a>
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #1 : Maj 29, 2010, 16:23:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

1. Mam nadzieję, że te pliki nie były prawdziwe...
2. Nagram filmiki o innych modułach odkurzacza. (Mogę??)
3. Rodzicom radziłbym znaleźć pliki odkurzaczem, a usunąć je eraserem, bo Wasze dziecko może je spokojnie przywrócić programem Recuva.

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #2 : Maj 31, 2010, 11:38:17 »
Odpowiedz cytującCytuj

1. Jak najbardziej prawdzie smile
2. Oczywiście smile
3. To rodzic ma wiedzieć, że jego "dziecko" coś takiego posiada, więc w zasadzie wystarczy że to znajdzie i porozmawia z dzieckiem. Czy rodzic usunie trwale te pliki czy nie i tak potem dziecko może pobrać z internetu ponownie o ile nie przeszło poważnej rozmowy :D.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #3 : Lipiec 07, 2010, 17:28:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam problem, bo znalazłem sposób jak złamać hasło w odkurzaczu, ale nie wiem czy zamieścić go na YouTube???

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #4 : Lipiec 07, 2010, 18:08:54 »
Odpowiedz cytującCytuj

To zabezpieczenie nie jest jakieś mega mocne. Zabezpiecza przed "dziećmi" i osobami postronnymi.
Każde zabezpieczenie da się złamać.

Jednak jeśli znalazłeś lukę, która pozwala to hasło obejść to lepiej daj znać tutaj smile
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #5 : Luty 09, 2011, 20:50:51 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jednak jeśli znalazłeś lukę, która pozwala to hasło obejść to lepiej daj znać tutaj

A może być to obejście z usunięciem pewnego wpisu z rejestru i z usunięciem pewnego pliku ?

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #6 : Luty 10, 2011, 08:02:08 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zdaje się, że to to obejście :P
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #7 : Luty 10, 2011, 12:26:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

wiem jak hasło to wywalić, ale nie powiem, wie chyba tylko franmo i ja. Poznałem to usunięcie, gdy pass unlock przestał mi działać. Jak by Franmo podesłał kod źródłowy pass unlocka, to bym zrobił wersje okienkową. I gdyby instalka dodawała do rejestru miejsce zainstalowania, to Reseter nie musiałby wymagać miejsca wskazywania. Ale nie do tego ten temat. I do kodu też nie, sory ale nie chce pisać bo mi kase z telefonu wcina. Franmo nie obraź się za moje marzenia hehe xD.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 17:59:44 wysłane przez Alvinek34 » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.