Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Jesteś nowy(a), przedstaw się  (Przeczytany 27518 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
superjohn
Brąz
*
*

« Odpowiedz #60 : Marzec 15, 2011, 21:20:20 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam "Sybiraka"  sleep
ArturM
Srebro
**
*

« Odpowiedz #61 : Kwiecień 06, 2011, 17:36:31 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jeśli na tym forum jest zarejestrowany niejaki Tadek Rozenbajgier, to proszę [go (przyp. tłumacz)] o kontakt przez PW.

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #62 : Listopad 02, 2012, 13:11:58 »
Odpowiedz cytującCytuj

Chyba pora się przywitać...

no więc..jestem Dominik, mam 14 lat, interesuje się oprogramowaniem, internetem, grami. odkurzacza używam od marca 2012, poznałem ten program jak w szkole jak z piwnicy przynieśli kompa starego do biblioteki bo na jednego nie mieli kasy by kupić, i na tym kompie był zainstalowany odkurzacz, pamiętam że to była wersja chyba 7 zainstalowana lub 6-sta, jak przyszłem do domu to wyszukałem ten program na necie i zainstalowałem, lecz wersje 12-stą. do czyszczenia dysku ze zbędnych plików używam tylko odkurzacza (odk 13.2).

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #63 : Listopad 02, 2012, 13:46:00 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witamy smile

Tak wczesnych wersji raczej nie było dostępne jak v6, v7. Dopiero 8 (rzadko) lub 9.
Może ten komputer pamięta lata 2005-2008 smile

Czyli wersji 12-tej długo nie poznawałeś, bo w lipcu wyszła 13-ta, która mocno rożni się od poprzednich generacji.
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #64 : Listopad 02, 2012, 20:50:22 »
Odpowiedz cytującCytuj

Może ten komputer pamięta lata 2005-2008 smile

ten komp był w piwnicy 3 lata a 4 lata nie był używany  001_tongue
julekzawadzki
Papierek
*

« Odpowiedz #65 : Maj 03, 2013, 15:23:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam

Nazywam się Julian i chętnie porozmawiam na różne wspólne tematy smile Hej!   sleep 001_smile
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #66 : Maj 03, 2013, 19:25:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witaj Julianie! ;)

- Która wersja odkurzacza była twoją pierwszą?
- Lubisz auta? :P
- Jakiej muzyki słuchasz?
- Ile czasu dziennie jesteś przy komputerze?
- Kto polecił ci program odkurzacz/skąd go poznałeś? :D
- Skąd pochodzisz?

smile
julekzawadzki
Papierek
*

« Odpowiedz #67 : Maj 04, 2013, 18:50:30 »
Odpowiedz cytującCytuj

...Odkurzacz....to wspaniala sprawa...kolego...tego pragnela zamyslonej glowy sprawa...super..hej.julek
Dodano odpowiedź: Maj 04, 2013, 18:54:15  

opowiem,co mysli babka...chce farbowac wlosy...zatrzasnela dzwi...w wanie babka...ps.teraz ok julek mazna pisac,ale...
Dodano odpowiedź: Maj 05, 2013, 16:16:56  

...otom zwyklym rzemieslnikiem...z pracy rak dla Panien...naszyjniki,obraczki...ozdoby co ksiezniczka i krolowa kaze...ale ostatnio byla niezadowolona,wysadzilem czarnymi diamentami diadem i perlami pierscionki,lecz ona miedziane,celtyckie chciala na raczki...takie zycie....ale maj...wiec zrecznosc rak...spodniczki modne przed lustrem i makijaz ode mnie wlasnie stad...hej pozdro julek ;)
Dodano odpowiedź: Maj 05, 2013, 16:27:07  

...no ja tez mam na imie julian...ciesze sie z maja,ani przez chwile nie przychodzi mi mysl chmurna...a babki?...trzewba szukac...takiej,co potrafi cierpliwie wysluchac...wlasnie takiej!...julek pozdro 001_cool
Dodano odpowiedź: Maj 05, 2013, 16:33:23  

...ale minelo troche czasu....trzeba nowego komp...na gielde!...pozdro julek ;) ;)
Dodano odpowiedź: Maj 05, 2013, 16:42:45  

...nowy,ale juz dawno z odkurzaczem...a dlaczego?..bo mi pomogl Pan franmo...w ciezkiej sytuacji...zyskuje miejsce...usuwam bzdety...wdzieczny jestem...a to wlasnie takiego zalety..hej julek ;)
Dodano odpowiedź: Maj 05, 2013, 16:58:24  

...Panie Macku...ja docenie...dzieki za czystego kompa...polecam:Planete,mtv.4fun.tv,vive,programy:dlaczego ja,trudne sprawy,ukryta prawda,sad rodzinny,anna maria wesolowska...tam moje kolezanki...doskonale tlumaczki...pisza scenariusze i dobieraja odpowiednie osoby...tez discovery...to wszystko trzeba przetlumaczyc...znaja swietnie jezyki...i tak toczy sie zycie  beta
Dodano odpowiedź: Maj 05, 2013, 17:07:55  

...co do aut...uwielbiam fiata 125...wygodny,pakowny...podobno lepeszy renlaut clio,ale egzamin...co do innych wozow...marnosc nad marnosciami...dachowanie,drzewo i do dolunic.....co do kompa, to sie nie chce...brak babki...z ktora codziennie...ona miala dlugie warkocze...ale bylem glupi...rozplatala...a ja....
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2013, 17:07:55 wysłane przez julekzawadzki » Zapisane
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #68 : Maj 06, 2013, 00:48:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

Opowiedz cos jeszcze,Julek sleep twoje niektore wypowiedzi rozsmieszaja mnie do lez, najbardziej te z babkami :D

Chodz ten tez jest smieszny, hehe smile

...po lacinie...w zeszycie 16 kartkowym...nihil nova...dwoja i i pranie od matki na tapcznie pierzynie...hej...julek;-)

I mam jeszcze,nieco pytan ;)

- czego sie bales najbardziej jako dziecko?
- jaka jest twoja ulubiona potrawa?
- masz narzeczoną?
- ktory rocznik jestes? :P
- czy interesujesz sie historia polski, jakis miast lub ruinami starych budynkow?

:D
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2013, 00:53:54 wysłane przez StarterX4 » Zapisane
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #69 : Maj 06, 2013, 17:27:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

StarterX4, zostałeś mianowany reporterem  sleep. A ja będę wymarzonym operatorem kamery. Bez kamery.

julekzawadzki
Papierek
*

« Odpowiedz #70 : Maj 06, 2013, 21:17:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

:cwaniak:wysylam wiadomosc...sos z titanika....budujemy tratwe...z mebli i z chodnika...hej
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #71 : Maj 06, 2013, 21:22:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

Trzeba uważać, bo Titanic jest zatapialny... tak jak konto na forum
julekzawadzki
Papierek
*

« Odpowiedz #72 : Maj 06, 2013, 21:23:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

;)...wiem,ze sie lenie...ale wlasnie...to daje czas na myslenie...hej
julekzawadzki
Papierek
*

« Odpowiedz #73 : Maj 06, 2013, 21:28:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

blushing...ale my lordowie...do lodzi...nie...babki najpierw...a teraz w San Francisko byl wypadek..pouciekali faceci...babki w pozarzae...
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #74 : Maj 06, 2013, 21:30:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam pytanie, Julek, w jakiej sprawie piszesz? Jesteś z "San Francisko" i uciekłeś z tego pożaru ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.