Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Na luzie!  (Przeczytany 39604 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #120 : Maj 17, 2013, 20:58:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

Taa, bo jakie zmiany chcesz odczuć po defragmentacji dysku? System Windows, dla szybszego odczytu, zapisuje sobie na dysku w jednym kawałku plik, gdzie które pliki zostały porozrzucane. Są programy, które modyfikują ten plik (Auslogics Disk Defrag (bezpłatny), OO Defrag(płatny), Perfect Disk(płatny)), dzięki czemu od razu czuć zmianę. Są takie, których autorzy o takiej rzeczy nie wiedzą (albo dodają taką opcję w wersji płatnej).
Nie wiem, czy plik, czy wzmianka w rejestrze, ale wiem, że jest.

Ale najlepiej jest na systemie plików EXTx (x-dowolna liczba[Linux]). Pliki są po kolei układane na dysku, i w ogóle nie ma potrzeby defragmentacji.

romanita
Srebro
**

« Odpowiedz #121 : Maj 17, 2013, 22:22:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wiesz @Starter.itd - juz myślałem że dorastasz...
Pomyliłem się... - mój błąd.
Z dobrego (kiedyś) forum technicznego robisz ONET.
Wprost: "pier...isz od rzeczy", zamulasz forum.
Opamiętaj się i bądż wreszcie normalnym userem.
Ja wiem, że wiek,że pochodzenie, że ukryta opcja itd.,
że "muszem", że "mogiem", że domy się sypią, ale....
nie zaśmiecaj tego forum kwa twa mać pierdołami w stylu:
"u mnie nie działa, znaczy szajs"
Dorośnij wreszcie kwa mać, dorośnij......
ps.
Przepraszam wszystkich, ale wkur..... się.
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #122 : Maj 17, 2013, 22:53:13 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wiesz @Starter.itd - juz myślałem że dorastasz...
Pomyliłem się... - mój błąd.
Z dobrego (kiedyś) forum technicznego robisz ONET.
Wprost: "pier...isz od rzeczy", zamulasz forum.
Opamiętaj się i bądż wreszcie normalnym userem.
Ja wiem, że wiek,że pochodzenie, że ukryta opcja itd.,
że "muszem", że "mogiem", że domy się sypią, ale....
nie zaśmiecaj tego forum kwa twa mać pierdołami w stylu:
"u mnie nie działa, znaczy szajs"
Dorośnij wreszcie kwa mać, dorośnij......
ps.
Przepraszam wszystkich, ale wkur..... się.

Patrz lepiej na swoje posty! zamiast krytykować moje.

1. nie zamulam forum, forum bym zamulał gdybym pisał posty non stop, a zobacz sobie do cholery że ja może wydzielam się z pisaniem więcej niż ty i inni, ale nie robię spamu "jak kiedyś"..

2. nie pierd*le głupot, i ja ku*wa mać nie pisze postów "muszem" czy "mogiem" może się czasem pomylę ale nie aż tak.

3. hahah! chyba ktoś tego nie zauważył że ja już jestem dorosły, a nie dorastasz to może ty, widać że nie odróżniasz 10-latka od 15-latka.

4. na onet.pl nie ma tam spamu, no może kiedyś tam był, ale sam wątpię.

5. jestem normalny, może czasem moje posty są ch**owe, bo się powstrzymuje od napisania np. ku*wa i zamiast tego pisze "kurczę" by pokazać z siebie że potrafię być chodź na minutę normalny (i tak zawsze jestem normalny).

6. nie znasz mnie w realu, w porównaniu tu z życiem realnym byś mnie nie odróżnił, minka by ci opadła.

7. nie zaśmiecam forum (czytaj wyżej!).

8. piszę jakieś newsy tu na forum (rzadko) bo chcę się z wami podzielić swoim odkryciem, może kogoś to zainteresuje.

A więc ja nie mam 10 lat, i każdy durny post który mi się nie spodoba (np. jest w nim coś obraźliwego na mnie, lub coś podobnego, może mnie cholernie wku**ić) sam mam depresję, już ją od lat mam, jestem też osobom często zdenerwowaną.. ostatnio niemal nie zginąłem, z balkonu bym wypadł (jak bym tu nic więcej nie napisał spokój byś miał nie?!)
twój post komentujący mnie już dziś wystarczająco mnie wku*wił, nie wydzielaj się więcej z odpowiedziami do mnie jak mają być takie jakie napisałeś tera.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #123 : Maj 17, 2013, 23:03:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Temat zamykam. Jak niektórzy ochłoną, zostanie otwarty na nowo.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #124 : Maj 18, 2013, 09:26:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

1. Każdy post nie na temat, typu "ten program zaśmieca system" itd., zostaje usunięty.
2. Każdy wybryk, tj. wyzywanie, zbyt dużo przekleństw cenzurowanych (nie daj Bóg nieocenzurowanych), obraza administracji, pyskowanie do administracji, dyskutowanie - post(y) zostaje(ą) skasowany(e) + ban na dzień.
3. Nie ma takiego czegoś jak obrażanie bo ktoś ma 10 lub 15 lat. Każdy jest człowiekiem.
3.1 Ale to, że masz 10 czy 15 lat nie zwalnia Cię z przestrzegania tego regulaminu.
4. Uznajmy, że ten temat jest do:
- Polecania programów, gier (może być płatnych, ale bez linków do crackersów), serwisów internetowych, różnych miejsc na świecie itd.
- Pogadania z użytkownikami
- Gier forumowych
- Powygłupiania się (czyli "zrób z siebie idiotę" (ale nie z kogoś))
4.1 Żadnych kłótni, żadnych wybryków, żadnego nabijania postów (rzeczami typu: PATRZCIE BANANY W BIEDRONCE KOSZTUJĄ 2,49 zdjęcie i tyle posta)
4.2 Należy przestrzegać ostrzeżenia od administracji.
4.2.1 Nie odpowiadać na ostrzeżenia od administracji. Administracja to administracja i koniec. patrz pkt. 2
5. Pisząc tutaj akceptujesz ten regulamin tego tematu.

I otworzę temat. Nie ma dyskusji na temat tego regulaminu - przeczytałeś go, to już mniej więcej wiesz, o czym masz pisać, a czego nie. Regulamin po części jest na całym forum (pkt. z administracją).

Zrobiłem to bo sam się tu udzielam. Jedyny zakątek tego forum, gdzie można pokazać coś od siebie.

Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #125 : Czerwiec 30, 2013, 20:18:52 »
Odpowiedz cytującCytuj

Google Translate Beatbox - kliknijcie Odsłuchaj :D

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #126 : Czerwiec 30, 2013, 23:11:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Google Translate Beatbox - kliknijcie Odsłuchaj :D

Można tego samego spróbować na syntezatorze mowy Ivona2, efekt jest lepszy niż w Tłumaczu Googla, i najlepiej Głos ustawić na "Jacek", albo "Ewa", wtedy będzie większa beka bored

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #127 : Lipiec 01, 2013, 10:28:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Hehe, dobre to. Nie sądziłem, że syntezator to "przełknie".
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #128 : Lipiec 01, 2013, 15:35:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Krowi Fanpage na Facebooka zawitał https://www.facebook.com/pages/Hula-Krasula-F/621377187880962?ref=hl bored

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #129 : Lipiec 08, 2013, 12:29:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Fajnie, Fajnie.. może niech jeszcze wszystkie reklamy odblokują mad
http://www.chip.pl/news/wydarzenia/reklama-i-marketing/2013/07/google-placi-adblockowi-by-nie-blokowal-jego-reklam
Dodano odpowiedź: Lipiec 08, 2013, 21:45:49  

Gdybym miał wybrać jakąś wersję przeglądarki Opera, wybrałbym wersję 8, lub 9 ponieważ ze wszystkich wersji Opery najlepiej działają, wersja 10, 11, 12 są przeładowane zbędnikami. 15 wersja to już znaczna przesada http://www.benchmark.pl/sterowniki/pliki/opera-pobierz-funkcjonalna-przegladarka-internetowa-download.html
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2013, 21:45:49 wysłane przez ContinueToSave » Zapisane

Unicorn
Gość
« Odpowiedz #130 : Lipiec 09, 2013, 10:14:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

15 to już w ogóle jest do bani. Po co mi drugi Chrome.
http://www.wykop.pl/ramka/1579527/ktos-probuje-wykrasc-dane-logowania-do-kont-allegro/
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #131 : Lipiec 21, 2013, 19:57:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VL0sD0Iyjzo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VL0sD0Iyjzo</a>

:D biggrin

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #132 : Lipiec 23, 2013, 13:16:00 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jakiś czas temu przeniosłem się z Firefoksa na Google Chrome, i jakiś czas było dobrze, dopiero potem po kilku aktualizacjach Chrome zaczął zjadać tyle ramu że system wieszał się okropnie, 3 razy mi nawet wyskoczył BSOD, bo chrome zużył cały ram, i brakło wolnej pamięci. Mam tylko 2 GB ram, 500 było używane na usługi systemowe, a 1,5 GB zużywał Chrome.. Dlaczego tak dużo?? nie wiem.. dodatków tak dużo nie miałem, tylko Adblock i jeszcze tam dwa, przeglądałem tylko na max 3-4 karty.. w końcu postanowiłem powrócić do Liska i zaimportowałem wszystkie moje dane typu ciasteczka, zakładki itp. i zaktualizowałem FF do 22, i były problemy bo na każdej stronie na jaką wszedłem (nie tylko facebook, bo Google, YT itp, także) pojawiał się taki o to komunikat:

W końcu udało mi się to zwalczyć poprzez zainstalowanie dodatku NoScript, którego dawno nie używałem bo były problemy z grami sieciowymi itp. i teraz jest ok, jeszcze jeden problem mam bo po zainstalowaniu dodatku UserAgentSwitcher strony www wykrywają moją przeglądarkę jako Firefox 12, a nie 22. Miał ktoś podobny problem ze skryptami? :p

Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #133 : Lipiec 26, 2013, 18:00:58 »
Odpowiedz cytującCytuj

MPWW dla was. Tak, dla was. Z kanału plb (Polscy Łowcy Burz).

11:50:51 -!- Irssi: Starting query in QuakeNet with M_P_W_W_dla_was
11:50:51 <M_P_W_W_dla_was> siemka
11:50:56 <M_P_W_W_dla_was> alvinek
11:51:11 <M_P_W_W_dla_was> jasne to czeju odpisales
11:51:24 <M_P_W_W_dla_was> zrob mi burze z gradem w egipcie
11:51:36 <M_P_W_W_dla_was> o godz. 20.00
11:51:49 <M_P_W_W_dla_was> a czemu cie niema
11:52:04 <M_P_W_W_dla_was> jesli cie nie ma czemu z nami gadasz
11:52:12 <M_P_W_W_dla_was> durny gadka
11:52:18 <M_P_W_W_dla_was> dowidzenia
11:52:35 <M_P_W_W_dla_was> wiesz co  to jest twoja durna gadka
11:52:44 <M_P_W_W_dla_was> zamknij sie
11:53:03 <M_P_W_W_dla_was> ha spusniles sie ile masz lat pyta sie
                           M.W
11:53:09 <M_P_W_W_dla_was> klamca
11:53:22 <M_P_W_W_dla_was> głupek
11:53:32 <M_P_W_W_dla_was> z ciebie kap[uśniaku
12:13:16 -!- M_P_W_W_dla_was [webchat@46.148.0.23] has quit [Ping
          timeout]

Nie pokasowałem swoich kwestii. Pisał tak cały czas, ja wtedy spałem do 13.

Tymczasem na WTW. Trollowanie smile
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2013, 18:04:32 wysłane przez Scootaloo » Zapisane

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #134 : Lipiec 26, 2013, 22:41:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

I... Tak może się się stać! 001_unsure

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.