Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: YouHaveDownloaded - co pobrałeś z torrentów?  (Przeczytany 2708 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Kwiecień 17, 2012, 09:40:31 »

Strona ta rozpoznaje na podstawie naszego IP co pobraliśmy z torrentów poprzez publiczne trackery. Jednak nie zawsze tej stronie się to udaje. WOT określa tę strone jako niebezpieczną. Rzeczywiście - na tej stronie każde IP jest upublicznione, każde IP można "zddosować". Według tej stronie pobrałem te oto pliki [+18  001_rolleyes (niema obrazków tylko nazwy plików)]. Jednak ja nawet nie wiem o ich istnieniu. Mam zmienne IP, to jest tego powodem.
Hi Pirate IP 7*.*.**.*6! We got you! (In our database). You like torrents, don’t you? At least someone in your house does. It looks like you are from Poland, somewhere around Lubuskie. According to our records, you have downloaded a couple of files. Below is a table with examples. You can click on any filename to get more details. Of course, we are sure that you didn’t violate any laws of Poland and downloaded only legal stuff, right?

Na owej stronie można znaleźć... firefox'a. Czyżby pobranie Firefoxa było by już nielegalne? Otóż... raczej tak :D Na chwilę obecną nie ma tam Odkurzacza.
A co wy pobraliście? smile

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 17, 2012, 10:47:15 »

Hi. We have no records on you.
 angry

ps. Ciekawe jak byś miał pobrać te +5GB skoro masz taki net  laugh
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2012, 11:23:08 »

ps. Ciekawe jak byś miał pobrać te +5GB skoro masz taki net  laugh

Juz zapłacone jest, ale i tak nie ściągałem żadnych z tych plików.

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 23, 2013, 23:09:20 »

Wszedłem Na ową stronę. I o co im Kaman?? Bo z tych obrazków nic nie rozumiem.

Cytat: NR.1
Cytat: NR.2
Cytat: NR.3
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: