Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Zgłoszenia nowych zbędnych autostartów  (Przeczytany 30682 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #45 : Grudzień 08, 2013, 18:30:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

Pytałem się ContinueToSave, czy po jej usunięciu nie ma problemów z "Windows Live Mail", ale jest cisza z jego strony.

Już pisałem, DZIAŁA POPRAWNIE. Windows Live Mail to program do poczty, i nie ma nic wspolnego z usługą Windows Live ID Sign-In Assistant, bo ta usługa należy do całkiem innego programu.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #46 : Grudzień 08, 2013, 20:17:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

jeśli jego usługa zostanie wyłączona GWL działa poprawnie, bo może ją jeszcze uruchomić, jednak po jej usunięciu zaczyna szaleć.

Sam napisałeś, że zaczyna szaleć, ale co to znaczy?
Faktem jest, że jeden z użytkowników usunął usługę z dysku i "Windows Live Mail" przestał działać. Był jednak na tyle "rozciągliwy" w swojej wypowiedzi, że nie potrafiłem mu pomóc czekając na jego odpowiedzi po kilkadziesiąt minut - w kółko pytał o to samo.
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #47 : Grudzień 08, 2013, 21:16:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Musiał pewnie coś innego usunąć, nie chce mi się wierzyć by po usunięciu czegoś co nie ma z tym programem nic wspólnego spowodowało niepoprawne działanie programu pocztowego. Jak pisałem - Windows Live ID Sign-In Assistant należy do Games for Windows Live, i pisałem także wcześniej że on nie jest już wspierany. Poczta Windows Live zazwyczaj jest instalowana przez pakiet "Podstawowe programy Windows Live" i wnosi w siebie tylko program pocztowy, komunikator Messenger (który także jest bez wsparcia, bo microsoft wolał rozwijać tylko Skype), Galeria zdjęć i program do edycji i tworzenia filmów, nic więcej nie instaluje. GWL też oprócz usługi Windows Live ID Sign-In Assistant i programu do pobierania gier z marketu Windows Live (coś jak Steam). pisałem że GWL zaczyna szaleć po USUNIĘCIU bo - wywala komunikat z błędem.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #48 : Styczeń 02, 2014, 16:54:56 »
Odpowiedz cytującCytuj

Przy starcie szuka aktualizacji tego IOBita, których i tak szuka podczas startu samego programu (a ten jak widać na screenie poniższym też się uruchamia)

(ten na górze zależy od użytkownika i można łatwo to wyłączyć (to jest takie coś), zaś UAC lepiej zostawić bo po prostu jest wygodniej).

Zastanowiłbym się nad usługą NvStreamService, ponieważ jak widać w tym wątku gry tylko zawieszają się przez to, a być może Odkurzacz posłużył by za cichego naprawczaka.

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #49 : Marzec 20, 2014, 16:51:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

Autostart z usług systemu:
ZATWIERDZONE
Cytat: IePlugin Service
C:\ProgramData\IePluginService\PluginService.exe
Usługa złośliwego dodatku do Internet Explorera, wyświetla reklamy w przeglądarce Internet Explorer.

ZATWIERDZONE
Cytat: MgAssist Service
C:\Program Files\Mobogenie\MgAssist.exe
Usługa złośliwego programu Mobogenie. Program oferuje DARMOWE pobieranie multimediów i aplikacji ze stron Mobogenie, w rzeczywistości za pobranie czegokolwiek żąda pieniędzy (nawet jeśli plik jest za darmo rozpowszechniany przez autora) i instaluje wirusy takie jak np. Lollipop (chyba każdy go zna).

Autostart z rejestru:
ZATWIERDZONE
Cytat: mobilegeni daemon
C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe
Usługa należąca do złośliwego programu Mobogenie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 17:43:23 wysłane przez Franmo » Zapisane

pakeroso
Srebro
**
*

Prezes

« Odpowiedz #50 : Grudzień 23, 2014, 13:09:30 »
Odpowiedz cytującCytuj

ZATWIERDZONE
Optimize Start Menu Cache Files

Była już o tym mowa poniżej
http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php?topic=356.msg18133#msg18133
http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php?topic=356.msg18149#msg18149

Odkurzacz oznacza jako zbędne, tymczasem jest to jakieś specjalne zadanie systemowe, którego osobiście bym nie ruszał.

W harmonogramie mam też
ZATWIERDZONE
Adobe Reader and Acrobat Manager

To kolejny element wchodzący w skład aktualizatora Adobe Readera. W zasadzie jest to to samo co istniejący już w bazie autostart z rejestru "Adobe ARM".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2015, 13:07:22 wysłane przez Franmo » Zapisane

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #51 : Styczeń 07, 2015, 22:33:57 »
Odpowiedz cytującCytuj

"Optimize Start Menu Cache Files" - ten autostart zostanie dodany do wykluczeń. Dopiero wersja 13.5 to umożliwia, więc najbliższa aktualizacja bazy rozwiąże problem o ile istnieje? smile
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2015, 13:07:42 wysłane przez Franmo » Zapisane
pakeroso
Srebro
**
*

Prezes

« Odpowiedz #52 : Grudzień 10, 2016, 14:45:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

Autostart z rejestru

ZATWIERDZONE
BCSSync

Komponent pakietu Microsoft Office 2010, związany z SharePoint, którego większość osób i tak nie używa.

Szczegółowy opis http://www.addictivetips.com/windows-tips/what-is-bcssync-exe-process-business-connectivity-services-client-cache/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2016, 22:57:10 wysłane przez Franmo » Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.