Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: znikający obrazek ikony  (Przeczytany 2870 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
misq
Świeżak
*

« : Wrzesień 29, 2012, 17:59:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Mam problem, dwa dni temu pobrałem Odkurzacz, zaktualizowałem, (laptop to Acer Aspire 5250, Windows 7 64bit) dwa razy odkurzyłem kompa i zniknął mi obrazek tych liści a pojawia ta białą pusta kartka z tym kwadratem w środku ( no ten obrazek ze wybierz program z lisy). Jak to naprawić? Odinstalowałem Odkurzacza i ściągnąłem nowy z tej właśnie sronki i nic.... Dodam że oprócz gg, avasta, skype i office nic nie instalowałem a windows orginalny od nowości. Proszę o pomoc i z góry dziękuje:)
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 30, 2012, 16:34:28 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wstępnie zacznij od usunięcia pliku IconCache.db z:
C:\Users\Nazwa_usera\AppData\Local
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2012, 16:39:51 wysłane przez Scootaloo » Zapisane

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 30, 2012, 17:06:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Można też prawym przyciskiem na ikonie i wybranie "Właściwości".
Następnie wybrać "Zmień ikonę". To powinno pomóc, poprzez samo zastosowanie.

Może być też inny powód problemu, znany jako "Samousunięcie po aktualizacji". Ten problem został naprawiony w wersji 13.1.
misq
Świeżak
*

« Odpowiedz #3 : Październik 01, 2012, 19:05:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

tak serio to nie mogę znalesc tego pliku co kazałeś mi usunąć, w ogole nie ma u mnie folderu appdata, ale pomijajać to, zmieniać ikone na inna tez próbowałem, zmieni sie i mimo to ze daje listki to nic nie działa. ale teraz widze ze to może byc przez to ze niby to najnowszy odkurzac i zaktualizowany to jednak wersja 13.0:) aaa tak w ogole to wesja 13.1 to dopiero ma wejsc, prawda?
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #4 : Październik 01, 2012, 21:04:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wejść na dniach ma wersja 13.2, a wersja 13.0, którą posiadasz powinna automatycznie pobrać instalator wersji 13.1 i pokazać Ci (powiadomić), żebyś samodzielnie zezwolił na jej zainstalowanie.

Jak wchodzisz do zakładki "Aktualizacja" i tam wybierasz "Rozpocznij aktualizację", to nie następuje pobranie instalatora ?
misq
Świeżak
*

« Odpowiedz #5 : Październik 01, 2012, 21:27:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

zaktualizowało wczesniej, jak patrze na ten plik to pisze 13.1 ale jak juz sie uruchomi to na pasku zadań jest napisane 13.0.. no odistalowywuje i jeszcze raz pobiore i zobacze co sie stanie:)

Dodano odpowiedź: Październik 01, 2012, 21:41:06  

jak pobrałem znów z Państwa strony, to jeszcze przed zainstalowaniem, jak kliknąłem raz na tą paczuszke i zaznaczyłęm to u góry tak pojawia sie ikonka programu i napis otwórz (lewy górny róg) to tez nie pojawiła sie ta ikona tylko ten piały kwadrat, ale na panelu sterowania ikona jest smile
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 21:41:06 wysłane przez misq » Zapisane
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #6 : Październik 01, 2012, 23:47:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Z tym, że na pasku jest napisane 13.0 to błąd numeracji. Docelowo masz wersję 13.1 i najlepiej sprawdzić to po prostu wchodząc w okienko "Informacje" po kliknięciu w logo "Odkurzacz 13" w programie.

Co do problemu z ikoną, zalecam wejść na czat na żywo www.pomoc.franmo.pl w celu przeprowadzania naprawy bezpośrednio na Twoim komputerze.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.