Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich :) O odkurzaczu + opinia  (Przeczytany 3910 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tomgacz
Świeżak
*

« : Październik 11, 2012, 21:39:40 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam wszystkich smile Nazywam się Tomek, możecie do mnie mówić tomgacz. Interesuję się informatyką, muzyką oraz lubię tworzyć filmy, ale również gram różne gry. Aktualnie jestem testerem aplikacji UltraStar, AQQ i wielu innych, których nie będę wypisywał, bo nie o to tutaj chodzi. Prowadzę również stronę: http://tomgacz.cba.pl/ na której możecie znaleźć nie tylko moje wpisy, lecz również filmy, które tworzę i montuję z pomocą przyjaciół, ale nie tylko smile Z odkurzaczem mam do czynienia od wersji 10. Był dobry, lecz nie perfekcyjny - był bardzo "ciężki". 11 to już w ogóle porażka względem startu, lecz również spełniał swoją rolę, chociaż dziwnie zagnieżdżone moduły do np. usuwania rejestru nie działały w 100%. Pewnego dnia zobaczyłem coś nowego. Była to jakaś wzmianka (chyba na forum) o pracach nad odkurzaczem 13. Pierwsza myśl: zrobią kolejnego "kombajna" czy zrobią coś typu ccleaner. Liczyłem na to drugie i proszę bardzo. Wyszedł nie tylko piękny, lecz wydajniejszy, bardziej "lekki" programik, który nie ma zbędnych modułów, tylko stawia na szybkość i ogranicza się do 1, no może 2 okien, a nie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach, gdzie każdy moduł był osobno. Oczywiście teraz też tak jest, lecz jak się wyłączy okno, to ładnie wszystko jest podzielone na panele, które pracują w tle. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie. Podoba mi się również społeczność na tym forum. Jesteście naprawdę zgraną drużyną i życzę wam kolejnych testów smile Znalazł się jeden błąd, który wystąpił tylko u mnie (jak zwykle tylko u mnie xd), lecz Franmo już go naprawił (chyba). Tak więc WITAJCIE! smile

\\EDIT
Zapomniałem dodać swojej propozycji :> Mam propozycję, aby stworzyć aplikację odkurzacz na system android. Czyściłby on nasz telefon ze zbędnych plików, tymczasowych, itp. Zakładam, iż aplikacja byłaby przynajmniej dla androida 2.2, aż do 4.1. Pozdrawiam :p
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 21:42:45 wysłane przez tomgacz » Zapisane
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Październik 11, 2012, 21:53:34 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam

Tak, piszę oficjalnie, że właśnie z Tomgacz rozmawiałem i udało mi się naprawić błąd "Katastrofalny błąd". W sumie to jest kolejna osoba, dzięki której udało się naprawić błąd po wydaniu pierwszej wersji 13.2 z 9 października. Dzięki !

Co do pomysłu to owszem, na Androida prędzej, ale z braku czasu i wiedzy jest to na chwilę obecną i najbliższe lata nie do zrealizowania przeze mnie.
Koncentruję się na systemie Windows.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2012, 22:10:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witaj, miła opinia, zachęcam również gorąco do testowania wersji Portable smile

Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.