Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Mała korekta ?  (Przeczytany 1609 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
elektryk_pl
Papierek
*

« : Listopad 15, 2012, 22:06:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

0*_Od dawna korzystam z trybu podstawowego czyszczenia i mam ustawiony pełny automat, czyli wywala wszystko po usunięciu i nie zapisuje kopii,
czyszczę kompa raczej często i nigdy nie było żadnych problemów [¦-).
Ostatnio naszło mnie na eksperymentowanie i przełączyłem na tryb rozszerzony i po 2 tygodniach testu wszystko grało, nieco zwiększyła się ilość usuwanych śmieci. Było to szczególnie dobrze widoczne po pierwszym użyciu tego trybu.
 1*_Drżącą ręką przełączyłem na tryb zaawansowany, zapuściłem czyszczenie, patrzę na listę pojawiających się obiektów i jakoś tak przy trzecim przypomniałem sobie, że w razie czego nie będzie kopii do odzyskania.
Wajcha w górę ruchem zdecydowanym przerywam skanowanie i ... niespodzianka brrrt! usunęło mi te pliki bezpowrotnie. W przypadku "ręcznego" przerwania skanowania moim zdaniem nie może następować automatyczne usuwanie znalezionych plików, czy jest tworzona kopia czy nie! Można przecież użyć opcji zaznacz wszystko i usuń!
2*_Tryb zaawansowany niepotrzebnie moim zdaniem usunął pliki muzyki przykładowej, to nie ten program do takich akcji moim zdaniem skromnym, te pliki nie powstają w czasie pracy systemu, zostały pomyślane do sprawdzania np. czy kabelek podłączony po ciemaku i w strachu przed pająkiem mieszkającym na karcie wi-fi do tej dziurki co trzeba został wetknięty.
3*_Tryb zaawansowany dość niepolitycznie obszedł się z programem Nokia PC Suite.
Poniżej wszystkomówiący obrazek:

Normalnie przy ikonkach powinny być nazwy poszczególnych składników pakietu Nokia PC Suite (ostatnio zainstalowało mi się coś o nazwie Nokia Suite, bez PC, ale nie używałem i nie wiem co to:)
elektryk_pl
Papierek
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 20, 2012, 16:08:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Po restarcie kompa wszystko gra!
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.