Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Czat GG  (Przeczytany 2682 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Grudzień 18, 2012, 10:27:32 »
Odpowiedz cytującCytuj

Przedstawiam wam Czat GG smile
Rzadko spotykane Czaty GG wyglądają identycznie jak czaty normalne, z tym że wszystko odbywa się przez komunikator.

Numer do Czatu GG: 39009055

Polecam, czasami jak nudno to można sobie z kimś porozmawiać :D

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2012, 13:22:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

ja z gg korzystam ok 1 raz na poł roku, częściej siedze na facebooku niż na gg.
gg jest już znudzone, poza tym obciąża mi system, jak mam zainstalowane gg to system mi się dłużej włącza.
ale i tak facebook jest teraz w trendzie. zamierzam usunąć konto gg bo jest mi zbędne.
konto na naszej-klasie już usunąłem rok temu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 13:27:09 wysłane przez StarterX4 » Zapisane
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2012, 14:18:54 »
Odpowiedz cytującCytuj

To co to? Tylko komunikator "Gadu Gadu" istnieje?

Jest jeszcze WTW. Gorąco polecam. Zjada 9-20mb RAMu (zależy ile mamy kontaktów, ile aktualnie prowadzonych rozmów, załadowane wtyczki (czyli zależne od nas, a nie jak GG - 4069560460 reklam i 204 RAM), nie ma emotek, nie ma dźwięków, nie ma radia, nie ma tv, to jest po prostu program, dzięki któremu wyślemy wiadomość i ją odbierzemy.
Za pomocą jego obsłużymy sieć Jabber, XMPP, oczywiście sieci Gadu Gadu (automatycznie importuje kontakty), oraz sieć Skype.
Obsługuje on wiele kont na raz, tzn. możemy mieć sporo kont w jednym oknie.

http://download.wtw.im/

Prezentuje sie on tak:

Po za tym, można nieźle się czasem pośmiać. Autor bowiem wszystko napisał w języku swobodnym po swojemu. Czyli, np. ujrzymy w opcjach "Jakieś tam ważne chyba rzeczy" smile

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 18, 2012, 18:37:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

w tej chwili na zastępcę gg (od poł roku) mam "kadu" ale do bani jest bo jak np. pisze do kogoś to ten ktoś nie otrzymuje tych wiadomości albo np. jak ktoś do mnie pisze to ja ich nie otrzymuje.
to zaraz wypróbuje to "WTW" :P

a jeśli dobrze pamiętam to gg10 zawsze mi zjadało ok 110 MB ram XD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 18:48:32 wysłane przez StarterX4 » Zapisane
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 20, 2012, 11:17:04 »
Odpowiedz cytującCytuj

słaby, nie chce mi pobierać kontaktów z tlenu ani gg. już nie wiem czy to wina systemu czy programu.
przed chwila wgrałem se stare gg (gg7) i powiem że gg jest złośliwe bo gdy dodaje profil od razu przychodzi mi widomość z jakieś numeru 800 i pisze "nie masz uprawnień aby skorzystać z gadu-gadu, prosimy zaktualizować gadu-gadu do wersji co najmniej 10."
zaraz mnie szlak weźmie, a gg 10 nie chce bo mi system obciąża a poza tym zajmuje przeszło 200 MB mi na dysku czego nie lubię -_- mój pierwszy system jakie miałem po kupnie kompa to była vista, i pamiętam jak tam był komunikator MSN (ostatnia wersja jego) to na dysku ważył jedynie 5MB co było oszczędne dla dysku.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 20, 2012, 15:56:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nigdy nie używałem "czystego" gadu. Lata całe jechałem na Tlenie ale później przestał być praktycznie rozwijany a nowe wersje pojawiały się z rzadka. Przeskoczyłem na AQQ i wystarczy eksperymentów. Na innych mam Psi, chociaż wystarczyłby mi Tleenx.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.