Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: SlimBrowser (Przeglądarka Internetowa)  (Przeczytany 5311 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
StarterX4
Gość
« : Styczeń 02, 2013, 19:27:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

http://www.slimbrowser.net/en/

świetna przeglądarka sieci web, najlepiej działa na mojej "testowej maszynie" Windows XP PRO SP2 :D.

to jest taka jakby ulepszona Internet Explorer, lecz zawiera bardzo dużo więcej funkcji niż systemowy IE, oraz standardowy Toolbar "Ask", może troche zacina przeglądarke ten toolbar ale przeglądarka w porównaniu do IE, safari czy opery jest dużo lepsza.

polecam ją tym co jeszcze używają "starego", dobrego WXP :P
jest dostosowana do XP-ków i visty, działa również na Starszych systemach"NT, 98, ME, W2k, CE lecz nie działa na 95.
Screeny jej są na podanym wyżej linku.
no więc miłej "zabawy" w przeglądaniu internetu  thumbup
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 02, 2013, 21:02:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

A ja nie polecam. To jest zwykła nakładka na IE więc nie widzę większego sensu żeby instalować. Tym bardziej, że z dodatkiem. Kiedyś dawno temu używałem Avant Browsera (zanim skoczyłem na lisa). Na chwilę obecną jest wiele dobrych przeglądarek a Opera jest jedną z najlepszych i pisanie  "dużo lepsza" o nakładce zakrawa na lekką kpinę.
romanita
Srebro
**

« Odpowiedz #2 : Styczeń 03, 2013, 13:45:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

W pełni zgadzam się z Unicornem - żadnych nakładek i to z dodatkami.
Jeśli komuś nie odpowiadają FF czy Opera, jest alternatywa - Pale Moon.
Przeglądarka zbudowana na kodzie FF ale całkowicie uniezależniona od Mozzilli.
To jakby zoptymalizowany FF w którym usunięto wszystkie niepotrzebne funkcje.
Warto potestować - siedzę na niej już prawie rok
Jest spolszczenie (niepełne jednak) jak i narzędzie migracji ustawień z FF,
dostępne na stronie projektu w dziale "download"
Wtyczki i dodatki jak w FF - wszystko kompatybilne.
Testerzy - do dzieła.....

http://www.palemoon.org/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 13:53:45 wysłane przez romanita » Zapisane
libros
Kwarc

« Odpowiedz #3 : Lipiec 23, 2013, 02:49:05 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jeśli już testować, to slim boat portable, tego samego producenta, co slim browser. http://www.programosy.pl/program,slimboat-portable.html  Zdziwiłem się, że taka szybka. Wszystko odtwarza. Pobiera pliki z oszołamiającą prędkością, nawet trzynastokrotną. Zastępuje u mnie akcelerator pobierania. Nie do końca jest spolszczona, ale przyzwoicie działa. Strony zapisuje do pdf. Lżejsza i szybsza od ff. Ma blokowanie reklam i popupów. 14 otwartych kart brało tylko 290KB RAMu. Wymienione wyżej przeglądarki, to ciężkie "kobyły".
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #4 : Lipiec 23, 2013, 12:50:25 »
Odpowiedz cytującCytuj

SlimBoat jest taka szybka bo była budowana na Google Chrome, wejdź sobie przez nią na stronę http://ip.wp.pl/ i wszystko ci będzie pisało!
Ja ostatnio przeniosłem się na Firefox (mały powrót ;)) ponieważ z Chromem były lekkie problemy.. A SlimBoat u mnie nie jest wcale taka szybka, nawet wolniejsza od innych przeglądarek..

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #5 : Lipiec 23, 2013, 13:16:32 »
Odpowiedz cytującCytuj

A ja według tego znaczka z pingwinem używam Maca i Safari. Powodzenia.

Edit: Nawet forum się na mnie uwzięło.

Edit2: Ta strona też nie działa.
Masz zbyt starą przeglądarkę, żeby oglądać naszą stronę.
Minimalna wymagana wersja Twojej przeglądarki to 4.1. Uaktualnij ją a będziesz miał pełny dostęp.

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #6 : Lipiec 23, 2013, 13:19:47 »
Odpowiedz cytującCytuj

Po Prostu błąd, bo ten "pingwin" w sygnaturze to obrazek wykrywający twoją przeglądarkę, ale i tak to sprawdza na stronie internetowej. Widocznie strona internetowa nie wspiera Chrome.
Dodano odpowiedź: Lipiec 23, 2013, 13:28:16  

Nawet nie...

Na pewno patrzałeś przez SlimBoat?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2013, 13:28:20 wysłane przez ContinueToSave » Zapisane

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #7 : Lipiec 23, 2013, 14:03:25 »
Odpowiedz cytującCytuj

I teraz właśnie przewyższyłem Cię mądrością, bo to żaden błąd. Pokazałem właśnie, jak łatwo, ale to bardzo łatwo podrobić ID przeglądarki.
SlimBoat używa ID Chrome'a, bo wtedy będzie łatwiej rozpoznawalny przez serwisy internetowe. Obce ID "SlimBoat" może generować strony mobilne, lub problemy, lub po prostu komunikat "Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana". Proste.

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #8 : Lipiec 23, 2013, 16:32:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

Po prostu nie zauważyłem tego i tyle, po co mam grzebać w ustawieniach czy tam narzędziach programu który zaraz wywalę z dysku bo mi na nic nie potrzebny skoro i tak używam innej przeglądarki?
I tak to pobrałem tylko by przekonać się tego co mówił pan Libros, że ta przeglądarka jest taka szybka, szybsza od innych.. może po prostu Ten pan używa np. internetu bezprzewodowego, w którym można przyspieszać sieć. Ja niestety używam Kablowego od TP i to mi wystarczy, nie potrzebuje demona szybkości do przeglądania Facebooka i grania w Gry które i tak nie często łączą się z siecią, nie mam żadnych do gier serwerów także, choć kiedyś miałem.. No może trochę szybszy net przydałby mi się ale tylko do pobierania dużych plików, z rozmiarem większym niż 500 MB.

Scootaloo Nie zawsze nazwa "SlimBoat" może wskazywać na strony mobilne, jednak strony www mogą być generowane w domyślnym trybie widoku HTTP, jakim jest Trident w Przeglądarce Internet Explorer, a każdy wie że IE źle generuje strony, i np. taka Wirtualna Polska (wp.pl) będzie wyglądać tragicznie, zamiast tak jak powinna.

libros
Kwarc

« Odpowiedz #9 : Październik 07, 2014, 12:47:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

Teraz to jest SlimJet na bazie Chromium od SlimBoat. Już od maja 2014 pojawiają się nowe wersje. Sprawdzałem. Nawet ma wiele niespotykanych funkcji. Ładnie sprawdza pisownię po polski itd. Szybka. Pasują do niej rozszerzenia Chrome itp. http://www.slimjet.com/en/

"Ten pan" - używam kablówki 100Mb/s od lokalnego dostawcy.
To powyżej. Cenię sobie lekkość i szybkość przeglądarki na ponad siedmioletnim pc. Laptop acer, to druga historia, ale krótsza.
SlimBrowser portable używany do pobierania plików, pobrał całego Windowsa 10 w 6 minut. To na domyślnych ustawieniach.
Domyślnie u mnie chodzi najnowszy Firefox beta. Ustawiony oszczędnie bierze jakie 180MB RAMu, a adfender i rozszerzenia jakoś go nie spowalniają.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.