Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wkurzająca minka  (Przeczytany 1889 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
StarterX4
Gość
« : Styczeń 25, 2013, 19:47:49 »

Problem jest taki że gdy wpiszę w jakimś poście "Internet"(ale z małej litery  ) zamiast tego słowa jest to g*wno(sorki, ale mnie to denerwuje :P)!

Mam nadzieję że problem zostanie naprawiony  mad
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #1 : Styczeń 25, 2013, 20:22:35 »

No rzeczywiście, nie można napisać " internet ". Lepiej by było wprowadzić oznaczenie :inte rnet:

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #2 : Styczeń 25, 2013, 20:56:02 »

Zostało to naprawione. Ikony same z siebie nie pojawią się więcej, jeśli kod ikony będzie między dwukropkami, np.: nerwus lub to samo z ":"
Śnieżka
Złoto

« Odpowiedz #3 : Styczeń 27, 2013, 23:42:32 »

Zdaje się, że wątek " Pożegnanie " został zamknięty ...  hmm,  nie mam możliwości tam nic napisać.
 Uni,  zaglądam tu niemal codziennie, pozwolę sobie odnieść się do Twojej decyzji :  jesteś integralną i, że tak napiszę, czasowo i emocjonalnie związaną  "cząstką " tego forum.
 Mi jest smutno  Sad i nie ukrywam,  nie wyobrażam sobie tej "pustki ".... aczkolwiek,  chyba trochę rozumie decyzję.
W głębi  duszy  wierzę, że nie tak łatwo po TYLU LATACH  ( i tu gratuluję : powagi, wyczucia i serdeczności, dałeś się poznać od najlepszej strony.... ) ot tak " pożegnać" się i basta  biggrin.
To FORUM : to Ty Królu  i....  reszta !!!!!!!

PS Framno, Ty zaś pozostajesz najzacniejszym AUTOREM  najpopularniejszego z progsów ODK   

Pozdrawia wszystkich Śnieżka  001_cool

.
Unicorn
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 28, 2013, 15:24:34 »

Wspomniany temat otwarty na nowo, ten zamykam.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: