Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Hasło w Odkurzaczu a wersja Portable  (Przeczytany 3923 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Luty 18, 2013, 20:59:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

W związku z tym, że zabezpieczenia w najnowszej BETA Odkurzacza są nieco zaawansowane, będę potrzebował więcej czasu jak uwzględnić je w wersji Portable.

Prawdopodobnie najbliższa wersja Portable nie będzie obsługiwać zabezpieczenia hasłem Odkurzacza.

Dzieje się to tylko dlatego, że język NSIS jest nieco ograniczony w porównaniu do innych języków. Brak pętli doprowadza mnie niekiedy do szału. Jeśli chodzi o hasło, nie mogę dużo zdradzić, jak to działa, ale wymaga to użycia jednej pętli sprawdzającej. Zamiast pętli muszę używać CTRL+C CTRL+V i edytować liczby z 1 na 2 i tak dalej... co generuje niemiłosiernie dużo linii i bałaganu w kodzie. Dlatego też muszę pomyśleć nad specjalnym algorytmem, który by to sprawdzał. Najprawdopodobniej będzie potrzebna druga aplikacja sprawdzająca.

Dziękuje za wyrozumiałość pozdrawiam smile

metal
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 14, 2016, 14:39:15 »
Odpowiedz cytującCytuj

yo
Ja właśnie z hasłem mam problem , chociaż sam już nie wiem :D . W wersji 14 miałem hasło , ale po aktualizacji  antywirusa , nie mogłem zaktualizować odkurzacza do 14.1 więc wywaliłem antywirusa , ale to nic nie dało więc odinstalowałem 14 i wrzuciłem 14.1 i teraz dopiero mam problem .bo w cale nie chce odpalić :/ wyskakuje mi komunikat Odkurzacz został na stałe zablokowany przed nieautoryzowanym dostępem , ponieważ 3 razy błędnie wprowadzono hasło dostępu . Może mi ktoś pomóc , bo cholera lubię ten program smile pozdro .   
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #2 : Maj 14, 2016, 23:23:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Możesz ustawić nowe hasło dostępu za pomocą tej aplikacji:
http://franmo.pl/v2/pobierz/help/odk_pass.exe

Przy okazji Odkurzacz zostanie odblokowany.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.