Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: 13,3 Problem z funkcją optymalizacji autostartu  (Przeczytany 10504 razy)
mc
Gość
« Odpowiedz #15 : Lipiec 31, 2013, 07:17:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

mam problem z funkcją optymalizacji autostartu.
Wykrywa mi że mam uruchomione 30 obiektów i jeden mogę wyłączyć. Jednak nie otwiera mi się okno optymalizacji bym mógł zobaczyć urychamiane obiekty i nimi zarządzać. Gdzie może tkwić przyzyna. Po zamknięciu Odkurzacza i ponownym uruchomieniu ciągle mam Optymalizacja autostartu zalecana.
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #16 : Lipiec 31, 2013, 11:20:39 »
Odpowiedz cytującCytuj

Prawdopodobnie jest włączone automatyczne wykonywanie czynności. Ale z uwagi na to, że jeden z obiektów autostartu nie może być wyłączony (poprawka zostanie wprowadzona w wersji 13.4), wisi on cały czas jako "obiekt włączony".

Należy na początek wejść do "Ustawienia > Automat".
Odznaczyć opcję "Natychmiast rozpocznij czynność z poziomu głównego okna". Zapisz ustawienia przyciskiem "Zastosuj".

Teraz w głównym oknie w zakładce "Optymalizacja" wybrać "Przeprowadź optymalizację autostartu". Powinno otworzyć się okno "Optymalizacja autostartu".

W tym oknie za pewne będzie widoczny jeden obiekt włączony, który "wisi".
Trzeba go zaznaczyć i usunąć za pomocą przycisku "Usuń z dysku".

Możesz napisać w odpowiedzi, czy to pomogło i w celu potwierdzenia moich przypuszczeń - jak nazywa się obiekt, który "wisi".
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #17 : Lipiec 31, 2013, 12:11:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Spróbuj wykonać przywrócenie odkurzacza do domyślnych ustawień, wejdź do
Ustawienia > Napraw > Napraw Ustawienia
Po wykonaniu czynności, dla pewności czy pomoże, zamknij program i uruchom go ponownie.
Napisz czy pomogło.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Okeyka
Świeżak
*

Okeyka

« Odpowiedz #18 : Październik 29, 2013, 21:40:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam:) Jak przywrócić optymalizacje autostartu ?co tam zaznaczyć bo się na tym nie znam, pominełam to przy instalacji Odkurzacza a teraz chciałabym to naprawić bo wciąż mi to wyskakuje przy włączeniu komputera, proszę to mi podpowiedzieć. Odkurzacz mam ustawiony w trybie rozszerzonym piszę tak dla orientacji żebyś wiedział o co chodzi
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #19 : Październik 29, 2013, 22:37:19 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ustawienia > Automat > Odznaczyć: Informuj o potrzebie przeprowadzenia akcji przy starcie systemu

Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #20 : Listopad 01, 2013, 23:16:54 »
Odpowiedz cytującCytuj

Sugerowałbym raczej zapoznanie się z podręcznikiem pomocy, a dokładniej chodzi o dwie strony:

Do czego służy "Optymalizacja autostartu"
http://franmo.pl/pomoc_online/odk_pomoc/odk_optymalizacja.html

Jak korzystać z optymalizacji
http://franmo.pl/pomoc_online/odk_pomoc/odk_optymalizacja_autostartu.html
Strony: 1 [2]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.