Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Google StreetView - jedna z najbardziej zbugowanych i dziwnych ulic...  (Przeczytany 2504 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Kwiecień 08, 2013, 21:07:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

Większa rozdzielczość [KLIK]

Sam robiłem, sam odkryłem, oceńcie sami smile

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 08, 2013, 22:59:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

StreetView - Czyli żart google do zabawy z mapami. kilka miesięcy temu testowałem to, wyszłem za dom na ulice i to włączyłem, a był tylko napis "ładuję..." i nic więcej. i teraz usunąłem to.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 09, 2013, 21:30:14 »
Odpowiedz cytującCytuj

Na jakiej podstawie ty twierdzisz, że to żart? Przecież zdjęcia są zrobione raz przez pojazd Google, one nie są pokazywane na żywo...

Ponadto, StreetView to jedna z najlepszych funkcji w internecie. Dzięki temu zwiedziłem sobie Nowy Jork (i resztę świata, jak Los Angeles, New Jersey, Berlin, Hamburg, Warszawa, Amsterdam, Rotterdam, Paryż), odkryłem zakamarki, ponadto daje dużo humoru na reakcje przechodniów od przejeżdżającego pojazdu Google.

A to, że czasami ulice są zbugowane, no to niestety, ale tak bywa... Google ma dużo pracy nad StreetView'em, i czasami oni sami nie panują nad sytuacją :D

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 09, 2013, 23:28:29 »
Odpowiedz cytującCytuj

Żart dlatego bo aplikacja jest nie stabilna, niektóre obrazki są błędne, streetview nawet w stanach zjednoczonych doprowadził pewnego faceta zamiast pod dom swojej kochanki to pod dom mordercy.. na chip.pl czytałem.
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 18, 2013, 19:30:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Uważam że Google powinno zaktualizować swoje mapy, ponieważ są stare, Google chyba ostatnio odwiedziło Bytom jakieś 5 lat temu... https://maps.google.pl/maps?q=50.356302,18.930052&hl=pl&geocode=+&t=h&z=16
jak widać zielona strzałka wskazuje na miejsce gdzie są cegiełki, początki budowania budowli mieszkalnej jak i obok, jakiś miesiąc temu całkowicie ukończono budowanie tego domu tylko robią jeszcze w nim małe udoskonalenie (malują ściany w mieszkaniach, gumolity wstawiają itp.), a obok tak samo ale w tym obok jeszcze piwnicę robią...
i te dwa domy na co dzień przechodzę idąc do szkoły (ZSO nr. 3).
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 18, 2013, 19:46:35 »
Odpowiedz cytującCytuj

Żeby coś ciekawego w Bytomiu to się działo, auta Google cały czas jeżdżą po  mapie, 500 na raz ich jest.
http://www.google.com/help/maps/streetview/learn/where-is-street-view.html
Na dole funkcja do sprawdzania gdzie aktualnie są. Na razie w Polsce ich nie ma. Pozazdrościć Czechom.

A propo, Google robiło zdjęcia Warszawy, Wrocławia, etc... bo tam Euro miało być. Stąd też tak.

Wciąż czekam na zdjęcia z Żagania. Ale nie ma nadal nic.

StarterX4
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 19, 2013, 17:29:56 »
Odpowiedz cytującCytuj

Tak samo jak ja czekam od dwóch lat na mapy Głuszynka
Głuszynek to wieś.. a udało mi się znaleźć że w mapach Pana z Mountain View są mapy wsi -.-
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.