Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Ostatnio odkurzacz ma różne humory...  (Przeczytany 2102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
StarterX4
Gość
« : Maj 15, 2013, 16:09:29 »
Odpowiedz cytującCytuj

U mnie coraz częściej wyskakują różne błędy w odkurzaczu, najpierw "Access Violation", a dziś prawie całkiem przestał działać Sad
no więc..
po szukaniu folderów przed chwilą chciałem zaznaczyć wszystkie, a tu przycisk "Zaznacz wszystko" nie reaguje scared a więc zacząłem w niego klikać aż się zaznaczy i nagle okno z wyszukiwaniem zbędnych folderów zamknęło się (ale nie cały odkurzacz) i pokazał się ten błąd:

nie wiem co jest, zresetowałem odkurzacza teraz (ponownie uruchomiłem, znaczy) i teraz nie ma problemu.

Jak tak dalej pójdzie to zacznę uruchamiać odkurzacza z poziomu trybu zgodności na Windows 95 laugh
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Maj 15, 2013, 18:09:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

Na klikanie "upartego" nie ma mocnych. Widziałem Twój filmik z błędem na YT jak klikałeś przez ponad minutę, nie wiem, może ze 100 razy?

Jak zaczniesz tak klikać w cokolwiek, to też można takie błędy wywołać. Musisz spokojniej to robić...
StarterX4
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 15, 2013, 20:02:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ale i tak przycisk "Zaznacz wszystko" nie reagował, jakby był nie do użytku.
więc trzeba było temu przyciskowi coś na łeb dać by ruszył, więc zacząłem w niego klikać xD
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #3 : Maj 15, 2013, 23:43:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zauważyłem, że czasem takie błędy się pojawiają znikąd. Pomaga ponowne uruchomienie Odkurzacza.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.