Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Podgląd zdarzeń; Zdarzenie 1010; Diagnosis-PLA  (Przeczytany 8908 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
WodzuAS
Gość
« Odpowiedz #15 : Lipiec 22, 2013, 15:04:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam,
nie wiem. Przypuszczam, że nie jest to zdarzenie wywołane sterownikiem. Mam aktualne sterowniki wg programu SuperSterownik i aktualne sterowniki  Bios wg programu MSI LiveUpdate 5.
Pozdrawiam
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #16 : Lipiec 22, 2013, 15:35:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

Właśnie takie programy typu SuperSterownik powodują takie błędy. Zalecam odinstalowac ten program.

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #17 : Lipiec 22, 2013, 17:14:24 »
Odpowiedz cytującCytuj

MSI LiveUpdate 5 Nie polecam ze względu na obciążanie komputera poprzed ciągłe skany sterowników i sprawdzanie aktualizacji, oraz uruchamianie dużej ilości procesów. i instalowanie błędnych sterowników, np. ja mam Windows 8, a MLU5 zainstaluje mi te dla Windows 7, więc potem są problemy, np. z taką płytą główną.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #18 : Lipiec 22, 2013, 18:16:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Chcesz sprawdzić, co jest przyczyną ?

Na świeżo zainstalowanym systemie bez sterowników i obcych programów, sprawdź, czy masz ten sam błąd w podglądzie zdarzeń. Jeśli nie, winę ponosi program lub sterownik, który później instalujesz lub coś co sam to wykonuje.

Najlepiej zrezygnuj z aplikacji, które instalują same sterowniki - ale tylko po to, aby zlokalizować przyczynę problemu.

Następnie sam, kolejno instaluj sterowniki pobrane samodzielnie ze strony producenta i po każdym ukończeniu instalacji, zrób restart komputera. Po restarcie, sprawdź, czy widzisz problem z podglądzie zdarzeń.

Jeśli nie, kontynuuj dalsze instalowanie do czasu aż trafisz na ten program/sterownik, od którego zdarzenie 1010 już występuje.
WodzuAS
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 26, 2013, 12:44:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Właśnie takie programy typu SuperSterownik powodują takie błędy. Zalecam odinstalowac ten program.
SuperSterownik nie powoduje tego błędu. Błąd 1010 ma prawie każdy kto posłużył się oryginalną płytą z programem instalującym Windows 7 Home Premum  64-bit. Wszyscy nie otwierają dziennika: Microsoft-Windows-Diagnosis-PLA/Działa po zrobieniu Raportu wydajności systemu przy użyciu zestawu modułów zbierających dane zdefiniowanych przez System - System Performance (Wydajność systemu).
Naprawiłem błąd wg mojego pomysłu. Nie mam już błędu, a SuperSterownik mam nadal. I raz w miesiącu go używam.
O naprawie błędu piszę  tutaj:
http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_7-system/zdarzenie-1010-diagnosis-pla/cde5d854-33b2-44d4-8e87-2ffbd74c59c1 

Dodano odpowiedź: Lipiec 26, 2013, 12:58:03  

MSI LiveUpdate 5 Nie polecam ze względu na obciążanie komputera poprzed ciągłe skany sterowników i sprawdzanie aktualizacji, oraz uruchamianie dużej ilości procesów. i instalowanie błędnych sterowników, np. ja mam Windows 8, a MLU5 zainstaluje mi te dla Windows 7, więc potem są problemy, np. z taką płytą główną.
Nie napisałem, że nadal mam zainstalowany ten program. Trzymam SuperSterownik i używam raz w miesiącu.
MSI był mi potrzebny do sprawdzenia czy potrzebuję aktualizacji BIOS-u. Mam płytę główną tego samego producenta. To nie jest przyczyna błędu
1010. Błąd mam już naprawiony wg mojego pomysłu. można o tym przeczytać tutaj:
http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_7-system/zdarzenie-1010-diagnosis-pla/cde5d854-33b2-44d4-8e87-2ffbd74c59c1 

Dodano odpowiedź: Lipiec 26, 2013, 13:04:07  

Chcesz sprawdzić, co jest przyczyną ?

Na świeżo zainstalowanym systemie bez sterowników i obcych programów, sprawdź, czy masz ten sam błąd w podglądzie zdarzeń. Jeśli nie, winę ponosi program lub sterownik, który później instalujesz lub coś co sam to wykonuje.

Najlepiej zrezygnuj z aplikacji, które instalują same sterowniki - ale tylko po to, aby zlokalizować przyczynę problemu.

Następnie sam, kolejno instaluj sterowniki pobrane samodzielnie ze strony producenta i po każdym ukończeniu instalacji, zrób restart komputera. Po restarcie, sprawdź, czy widzisz problem z podglądzie zdarzeń.

Jeśli nie, kontynuuj dalsze instalowanie do czasu aż trafisz na ten program/sterownik, od którego zdarzenie 1010 już występuje.
Dobrze napisałeś. Mniej więcej tak się powinno zrobić. Naprawiłem wg swojego pomysłu bez niczyjej pomocy. Można o tym przeczytać tutaj: 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2013, 13:04:07 wysłane przez WodzuAS » Zapisane
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #20 : Lipiec 26, 2013, 13:33:37 »
Odpowiedz cytującCytuj

Trzy razy podałeś link do tego samego artykułu, w którym na dodatek nie ma rozwiązania. A jeśli naprawiłeś według własnego pomysłu to może podziel się tym ?
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #21 : Lipiec 26, 2013, 14:02:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

WodzuAS, Rozumiem że ten obrazek jest rozwiązaniem?

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
WodzuAS
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 22, 2013, 16:39:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam,
Obrazek jest dowodem, że można usunąć licznik przy użyciu przycisku `Usuń`, pod warunkiem, że jest on aktywny. Jest to dowód, że najpierw przycisk był nieaktywny, a na drugim i trzecim obrazku jest aktywny i usuwa licznik.
To prawda, że jeszcze nie napisałem jak ten cel osiągnąłem. Wkrótce napiszę na TechNet.
Pozdrawiam,
WodzuAS
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 18:03:28 wysłane przez Franmo » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.