Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Odkurzacz także do czyszczenia "androidowych" śmieci?  (Przeczytany 2640 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« : Lipiec 23, 2013, 19:09:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

Postanowiłem przeskanować moją kartę pamięci w poszukiwaniu śmieci.. i znalazło mi 207 plików cache, reszta 80 to pliki z rozszerzeniem .log i .bak i .tmp, najwięcej znalazło mi cache z Opery Mobile smile

Oprócz pliczków zbędnych z Opery, znalazło mi także cache reklam od aplikacji, są to obrazki o nazwach "ad(dowolna cyfra w tym nawiasie).png.tmp", cache z gier, np. Asphalt itp.
zwolniło mi to 5,33 MB biggrin

Co o tym sądzicie?
A co wy na to gdyby tak stworzyć wersję odkurzacza na androida, np. Odkurzacz Mobile? 001_tongue

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2013, 14:43:37 »
Odpowiedz cytującCytuj

Skanować zawsze można, wewnętrzne pamięci urządzeń, karty pamięci, pendrive.
Jeśli natomiast chodzi o czyszczenie Androida na telefonach, to nie przewiduję takowej wersji Odkurzacza. Przede wszystkim nie ma wiedzy na ten temat.

Jednak na pewno byłby to strzał w 10-tkę jeśli chodzi o kierunek rozpowszechniania Odkurzacza i chętnie takową wersję chciałbym stworzyć.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.