Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Microsoft Security Essentials blokuje instalację aktualizacji bazy  (Przeczytany 4932 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Franmo
Constructor
Diament
*

« : Wrzesień 16, 2013, 23:26:29 »
Odpowiedz cytującCytuj

Stwierdzono problem z poprawnym zainstalowaniem pobranych przez Odkurzacza składników aktualizacji, spowodowany przez oprogramowanie antywirusowe "Microsoft Security Essentials".
Antywirus nie informuje o zastosowaniu blokady żadnym komunikatem.

Problem z zainstalowaniem aktualizacji jest sygnalizowany przez Odkurzacz komunikatem:

"Składniki nie zostały pomyślnie zaktualizowane".

W celu umożliwienia zainstalowania aktualizacji, wymagane jest tymczasowe wstrzymanie ochrony antywirusa MSE w zakładce "Ustawienia" na czas potrzebny do aktualizacji składników Odkurzacza.

Problem jest zaobserwowany od co najmniej marca 2013.
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 17, 2013, 14:17:42 »
Odpowiedz cytującCytuj

Windows Defender w Windows 8 też blokuje aktualizacje, i nie tylko bo nie pozwala sprawdzić ich dostępności ->
Od 3 dni mam problem ze sprawdzeniem aktualizacji składników do Odkurzacza, Chciałem napisać tu o tym na forum, ale zdecydowałem się nie by nie robić zbędnego tematu, bo myślałem jednak że to wina Starych sterowników do karty sieciowej, które kilka dni temu zainstalowałem (Myślałem ze to naprawi dotychczasowe problemy z siecią), ale to jednak nie to! przed chwilą właśnie wyłączyłem Ochronę w czasie osobistym w ustawieniach Defendera... i cud! działa ;d
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2013, 16:53:38 wysłane przez ContinueToSave » Zapisane

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
zynio
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 19, 2013, 20:05:08 »
Odpowiedz cytującCytuj

Au mnie nie działa aktualizacja Sad wyłączyłem Windows Defender i aktualizacja anulowana Sad
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 19, 2013, 22:35:00 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam, Czy pomaga dodanie programu Odkurzacz do zapory systemowej?

Start (jeśli masz Windows 8, najedź kursorem myszy na górny, prawy róg ekranu, następnie kliknij ustawienia oraz kliknij na panel sterowania) -> Panel sterowania -> Zapora Systemu Windows -> zezwalaj aplikacji lub funkcji na dostęp przez zaporę -> zmień ustawienia -> zezwalaj na dostęp innej aplikacji -> z listy wyszukaj "Odkurzacz.lnk", kliknij na niego i zatwierdź przyciskiem ok.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 22:39:19 wysłane przez ContinueToSave » Zapisane

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 20, 2013, 15:48:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jest to powiązane z problemem sprawdzania dostępu do internetu przez serwer www.google.pl

Więcej na ten temat:
http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php?topic=5109.msg17783#msg17783
http://franmo.pl/v2/component/k2/item/208-autopoprawka4-do13-3.html
smg94
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 05, 2013, 21:46:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

f-secure też blokuje
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #6 : Październik 06, 2013, 13:29:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czy została zainstalowana najnowsza wersja Odkurzacza 13.4 ? Jeżeli nie, to należy ją pobrać http://tinyurl.com/odk14d i zainstalować, ponieważ wersja 13.3 ma problem z aktualizacją.

Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.