Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: problem - automat - czyszczenie aplikacji  (Przeczytany 3352 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tomekbe
Świeżak
*

« : Wrzesień 22, 2013, 23:37:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam,

niestety funkcja AUTOMAT nie działa w zamierzony sposób na moich dwóch komputerach z windows 7 pro, po uruchomieniu pojawia się okno Odkurzacza 13 ale nic się samo nie dzieje a powinno... chodzi mi o odpowiednik starego SCD czyli obecnie "czyszczenie aplikacji".
odznaczone/czerwone mam jedynie:
Zaznaczone Ustawienia > automat > Przywróć okno, jeśli znaleziono obiekty zdatne do usunięcia
Zaznaczone Ustawienia > automat > Pokazuj akcje nie wymagające uwagi

Proszę o wsparcie.

A może uruchomić należy z jakimś parametrem (jakim?) ?

Pozdrawiam,
Wieloletni użytkownik odkurzacza (SCD - automat).
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 23, 2013, 18:12:20 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam,
niestety funkcja AUTOMAT nie działa w zamierzony sposób na moich dwóch komputerach z windows 7 pro, po uruchomieniu pojawia się okno Odkurzacza 13 ale nic się samo nie dzieje a powinno
Co dokładnie ma pan na myśli?

Oznaczone na czerwono ustawienia oznaczają że są wyłączone, jeżeli są na zielono to znaczy że są włączone.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
tomekbe
Świeżak
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 23, 2013, 22:00:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

Co dokładnie ma pan na myśli?

Oznaczone na czerwono ustawienia oznaczają że są wyłączone, jeżeli są na zielono to znaczy że są włączone.
myślę to co napisałem - opisałem problem, opisałem ustawienia i czego oczekuję...nie bardzo wiem co mam dodatkowo napisać - bo chyba nie jeszcze raz to samo  blink ?

Esencja z tego co już napisałem:
podałem już jakie mam ustawienia i jakie są rezultaty i potrzebuję pomocy by to był autentyczny pełen automat tak jak SCD był/jest smile ..
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 24, 2013, 07:00:55 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nie ma obecnie takiej opcji czy parametru, który uruchamiałby Odkurzacz przy starcie systemu i wykonywał automatycznie wszystkie czynności.

Najbliższym zastosowaniem rozwiązania, będzie wprowadzenie wyłącznie automatu do "Wstępnego czyszczenia", czyli właśnie odpowiednik automatu z SCD.
Pozostałe czyszczenia będzie trzeba wykonywać ręcznie.
tomekbe
Świeżak
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 25, 2013, 20:49:18 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nawet nie przy starcie systemu lecz wg harmonogramu.

Potrzebuję więc ustawić automat do "Wstępnego czyszczenia" - proszę o informacje co mam ustawić i gdzie.

Dziękuję i pozdrawiam
Tomasz
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 26, 2013, 10:38:34 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czyli tak... startuje system, a Pan chce aby te czyszczenie wykonywało się przy starcie systemu?

W sumie taka opcja przydałaby się i mi, ponieważ wstępne czyszczenie uwalnia najwięcej miejsca i robi to szybko. Nie muli, nie mieli, a już na pewno nie będzie mulić gdy będzie to robić codziennie (mniej plików). Moim zdaniem przydałaby się. Albo i jest a ja nic nie wiem (choć nie widzę jej w opcjach automatu).

tomekbe
Świeżak
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 26, 2013, 14:22:31 »
Odpowiedz cytującCytuj

czy ja źle pisze czy ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? - napisałem:
Nawet nie przy starcie systemu lecz wg harmonogramu.

Potrzebuję więc ustawić automat do "Wstępnego czyszczenia" - proszę o informacje co mam ustawić i gdzie.

Dziękuję i pozdrawiam
Tomasz

a Pan/Pani na to:

Czyli tak... startuje system, a Pan chce aby te czyszczenie wykonywało się przy starcie systemu?

a ja nic nie pisałem o uruchamianiu systemu lecz o uruchamianiu APLIKACJI ODKURZACZ, zresztą nie ważne kiedy bym chciał uruchomić odkurzacz, poprostu chciałbym by wykonał Szybkie Czyszczenie Dysku (tak się to w poprzednich wersjach Odkurzacza nazywało)...
Byłem w stanie ustawić to sobie np: według harmonogramu i wieczorem SAMO wszystko czyściło się (SCD Odkrzurzacza), defragmentacja, i jeszcze parę rzeczy a potem wyłączał się komputer i pozamiatane...
Jeśli faktycznie się nie da tego czyszczenia uruchamiać przy włączaniu aplikacji Odkurzacz to poszukam lepszego programu jak stary SCD w Odkurzaczu.

Dodam, że korzystając z narzędzi Windows można przecież uruchamiać Odkurzacz przy starcie... a jeśli po uruchomieniu odkurzacza wykonałby on natychmiast czyszczenie systemu to będę zadowolony, tylko o to mi chodzi... utknąłem na ustawieniu opcji AUTOMAT(podałem co ustawiłem) i nie widzę by jakiekolwiek czyszczenie odbyło się AUTOMATYCZNIE.

Pozdrawiam,
Tomasz
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.