Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Runtime Error 217 - zajrzyj tutaj, jeśli masz ten sam problem  (Przeczytany 9924 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Wrzesień 29, 2013, 12:28:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jeżeli masz podobny błąd (kod po "at" jest różny), to spróbuj czegoś z tych rozwiązań znalezionych w sieci.

ROZWIĄZANIE 1.
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=11895
Pobranie tej łatki pomogło nie jednemu.

ROZWIĄZANIE 2.
Przeczyszczenie ustawień Internet Explorer'a:
1. Naciśnij klawisz Windows + R
2. Wpisz iexplore.exe
3. W Internet Explorer, kliknij (po prawo w rogu) ustawienia, a następnie Opcje Internetowe
4. Przejdź do zakładki zaawansowane, kliknij Przywróć ustawienia zaawansowane oraz kliknij "Resetuj..."
5. W oknie zaznacz "Usuń ustawienia osobiste" i kliknij "Resetuj"
6. Ponownie naciśnij klawisze Windows + R
7. Wpisz cleanmgr tuneup
8. Zaznacz "Temporary internet files" i kliknij OK.
Nie mam pojęcia co ma Internet Explorer do tego błędu, ale również wielu osobom pomogło.

ROZWIĄZANIE 3.
Uruchomienie Odkurzacza w trybie zgodności z Windows XP Service Pack 3
1. Kliknij prawym na ikonkę programu Odkurzacz, przejdź do Właściwości
2. Przejdź do zakładki "Zgodność", zaznacz "Uruchom w trybie zgodności z" a następnie z listy wysuwanej wybierz "Windows XP Service Pack 3"
3. Na dole zaznacz "Uruchom jako administrator", następnie kolejno: Zastosuj i OK

Runtime Error 217 to sławny błąd nurtujący programistów, często jest to błąd w kompilatorze. Nie wiadomo, jakie rozwiązanie pomoże w tym problemie, i czy w ogóle jakieś pomoże. Błąd ten czepia się nie tylko Odkurzacza, a wszystkich sławnych aplikacji (przeglądając Google trafiłem na problemy z Word, Skype, Gadu Gadu, Battlefield 3). Stamtąd pobrałem rozwiązania, u mnie niestety nic nie pomogło (a błąd męczy mnie przy starcie Odkurzacza z systemem... niedawno działało).

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 29, 2013, 15:17:23 »
Odpowiedz cytującCytuj

Można też zaktualizować Microsoft .NET lub sprawdzić czy nie wyszła w windows update jakaś łatka, która to naprawi:

-Jeśli masz Windows Vista lub nowszy, pobierz wersję .Net 4 oraz 4.5 z tej strony: Microsoft .NET Framework 4.5 i Microsoft .NET Framework 4 (najpierw zainstaluj wersję 4, a potem 4.5). Jeśli masz Windows XP zainstaluj tylko wersję 4. Jeżeli masz system Windows 8 lub 8.1 nie musisz tego robić.

-wejdź do Menu start > Panel sterowania > Windows Update, następnie kliknij Sprawdź aktualizacje i kliknij Zainstaluj. Po instalacji aktualizacji uruchom ponownie komputer.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.