Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Mistrzowie na Allegro  (Przeczytany 3051 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Listopad 11, 2013, 12:31:22 »
Odpowiedz cytującCytuj

Czasami wydaje się, że kupowanie u ludzi mających 32 tysiące pozytywnych komentarzy uda się na 100%. Nic bardziej mylnego, zawsze jest ten 1%...

http://allegro.pl/show_user.php?uid=3953859
Ten pan najpierw wyrobił sobie opinię, a później zaczął "zarabiać". Choć niewiadomo jak to było, to 34 tysiące pozytywnych komentarzy, 450 neutralnych i 480 negatywnych może odstraszać...
Towar niezgodny z opisem -własna przeróbka oryginalnego produktu Po dostarczeniu okazało się że urządzenie jest niesprawne. Odesłałem starszak, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą osobą Swoją sprawę kieruję do sądu
Własna przeróbka? Może nie nadążał podrabiać? smile

http://allegro.pl/show_user.php?uid=2932507
Temu się pomyliło, zamiast przedmiotów wart 500zł wysyłał gazety i ziemniaki.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=609430
Temu też. Tym razem same ziemniaki.

Klasyczny złodziej zamiast Simensa C25 dostałem segregator, cwaniak podaje fałszywe dane, naprawdę nazywa się TOMASZ DANEL R., proszę na niego uważać, bo gość z tego się żyje. Ja mu tego oszustwa nie odpuszczę i mam nadzieje, że się szybko spotkamy, a 110zł odda mi z nawiązką!
Ziemniaki, gazety... ale że segregator? http://allegro.pl/show_user.php?uid=228312

Ten ma takie komentarze, że ja pozostawiam to bez komentarza... http://allegro.pl/show_user.php?uid=22675793

NAJWIĘKSZY DEBIL JAKIEGO KOLWIEK WIDZIAŁEM, NIEDOŚĆ ŻE GOŚĆ CHCIOAŁ ŻEBYM MU ZAPŁACIŁ WIĘCEJ NIŻ WYLICYTGOWAŁEM TO JESZCZE, NACHODZIŁ MNIE DZWONIŁ CODZIENNIE, CAŁĄ SKRZYNKE MAM NAPCHANĄ, WYTŁUMACZYŁEM GOŚCIOWI ŻEBY POCZEKAŁ BO NARAZIE NIE MAM KASY, TO GOŚĆ WYSKOCZYŁ NA MNIE I KAZAŁ DO TELEFONU POPROSIĆ MOJĄ MAME <IDIOTA> DEBIL POSPOLITY ODRADZAM TRANSAKCI Z TYM FACETEM , JEST NIEODPOWIEDZIALNY , CHAMSKI I CHYBA MA Z 10 LAT SKORO NIE POTRAFI KULTURALNIE POROZMAWIAĆ , NADODATEK PODRABIA RZECZYWISTOŚĆ ALE KU*WA GOŚĆ MNIE WKU*WIŁ !!!!!!!!!!! ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)ORADZAM TRANSAKCJI Z TĄ SZMATĄ (KRETYN)

[Odpowiedź z: czw 06 wrz 2001 20:26:27 CEST] Powiem tak - ale sie gosc nastukal smile)) az mi szkoda tego dzieciaka.
a teraz wyjasnienie:
P0_PIERWSZE: nie dzwonilem do goscia bo podal(przynajmniej wtedy)falszywy numer telefonu.
PO DRUGIE: taka informacje dostalem z
Allegro: Aukcja "100 niebieskich Commonów + BONUS" zostaa zakończona.
Początek aukcji: 2001-07-29 21:30:17
Koniec aukcji: 2001-08-01 21:30:17
Cena wywoławcza: 20.00
Ofert kupna: 2
Najwyższa oferta: 27.00 Zł - Krzysztof K ( krzysztof.k@wp.pl )
Krzysztof K
*
-------------------------
MOJ 1 MAIL DO GOSCIA: wlasnie wygrales moja aukcje:
do ceny aukcji dolicz 4.0 PLN (koszt przesylki i babelkowa koperta) laczna kwota: 31 PLN slij pieniadze na konto ...(taniej i szybciej)
-------------------------
JEGO 1 MAIL DO MNIE: nie dzieki 4 zlote to dla mnie nie tak duzo a na konto nie umiem tylko bez zadnych przekretow z tymi kartami bo cie znajde hehe i moja mama ci przygada a tak wogole jaka mam pewnosc ze dostane ten to

BRAK ODP NA MAIL I TEL .KUPIŁAM CIUSZKI 5SPONI I 5 BLUZ JEDYNE CO SIE ZGADZAŁO TO ILOŚĆ SZT.OSZUSTKA I TYLE CIUCHY W TAKIM STANIE ŻE DO PIWNICY BYM TEGO DZIECKU NIE UBRAŁA .MOJA SZMATA DO PODŁOGI MA MNIEJ PLAM I WIZUALNIE LEPIEJ WYGLĄDA.

UWAGA na tego popaprańca ! zakupił szereg akcesoriów i chciał odebrać to osobiście. Między innymi wielki analny wibrator, maska niewolnika i pejcz. Nie daliśmy się namówić na przymierzanie i wspólną zabawę i dostaliśmy nega -nie polecam

Nie polecam kupować od tej pani, po zakupie napisała że towar "już sprzedała komuś innemu" . do zabawy służy wibrator a nie allegro! !

niedoplaca,,,zawysylke imputuje braki w towarze ,brak komikatywnosci, a jesli juz pisze to jakl wsciekla baba z wiochy na hormonach,,,,pozalic sie nad losemj ej bliskich, pewniew to z braku udanego seksu,,nadmiaru kleju, i koloru denaturatu

[Odpowiedź z: czw 22 lut 2007 21:16:26 CET] ja wystawiłam POZYTYWA a pan mi NEGATYWA a z wiochy to raczej pan pochodzi ,bo studiów to chyba pan nie ma-kulturalni ludzie potrafią się zachować.NIE POLECAM !!!!

Uwaga kłamca, cwaniak, wylicytowal przedmiot na mojej aukcji po czym gdy napisałem mu maila żeby przelal pieniażki na moje konto to mi napisal cytuje"ssuc my dick".Posiada dwa konta i wystawia sobie pozytywne komentarze !!!To jest dopiero oszust!

[Odpowiedź z: czw 17 mar 2005 23:05:57 CET] UWAGA CWEL..... nakłania dzieci do seksu.... trzymajcie się od niego z dala za obiekty które sprzedaje nie chce pięniedzy tylko seksu z facetami .... feeeeeeee

granda!!!! wygrany kostium za ktory pieniadze zostaly wplacone w 24 godziny od zakonczenia aukcji nigdy do mnie nie dotarl. brak kontaktu ze sprzedajacym!!!!! mimo wielu wyslanych maili wraz z dowodem dokonania przelewu!!!! nie polecam!!! ostrzegam!!

[Odpowiedź z: śro 13 sie 2008 20:57:57 CEST] OK bardzo przepraszam za kostjum ale ja brata zabije za to ze wystawia z mojego konta zeczy !!!!! I pojechal do Holandi nic niemuwiąc bardzo prepraszam

:D :D :D

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #1 : Listopad 11, 2013, 13:08:31 »
Odpowiedz cytującCytuj

złodziejami powinna zająć się policja, jak i allegro powinno wystawić nowy regulamin.
z tego że złodzieje pieniędzy buszują w sieci, WŁAŚNIE DLATEGO NIE KUPUJĘ NIC PRZEZ INTERNET.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #2 : Listopad 11, 2013, 13:40:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

złodziejami powinna zająć się policja, jak i allegro powinno wystawić nowy regulamin.
z tego że złodzieje pieniędzy buszują w sieci, WŁAŚNIE DLATEGO NIE KUPUJĘ NIC PRZEZ INTERNET.

pokazałem tylko tych mistrzów, a jest ich niewiele. jaki nowy regulamin? nie wiesz jak działa allegro (większość komentarzy negatywnych na kontach jest z 2006, 2007, 2005)? jest ubezpieczenie, jest wszystko, allegro w przypadku oszustwa działa natychmiastowo, dane idą na policje i tyle. poza tym wprowadzone przez ich PayU eliminuje prawie całkiem oszustwa dla sprzedającego (wie o wpłacie i może wysłać) i kupującego (wysyła pieniądze, które łatwo można zwrócić)

Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.