Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Ankieta
Pytanie: jaki odkurzacz?  (Głosowanie skończone: Styczeń 01, 2014, 09:49:44 )
asus - 1 (100%)
Agait - 0 (0%)
Głosów w sumie: 1

Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: robot AGAiT asus EC-01  (Przeczytany 3140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Agusialux
Świeżak
*

« : Grudzień 02, 2013, 09:49:44 »
Odpowiedz cytującCytuj

Zamierzałam zakupić odkurzacz samojezdny, szukałam w cenach do 300zł. Jednak po zapoznaniu się z wielkoma modelami stwierdziłam ze najlepszym modelem w rozsądnej cenie będzie jedynie  ROBOT ASUS AGAiT EC-01.

Jest inteligentną maszyną bardzo dobrej firmy;) Znalazłam ten model w niskiej cenie na allegro i postanowiłam go kupić. Nareszcie będę mogła więcej czasu poświęcić mojemu dziecku, a nie sprzątaniu. Juz nie mogę sie doczekać kiedy go włączę;)))

A tu link do tego ogłoszenia:

http://allegro.pl/odkurzacz-automatyczny-robot-asus-agait-ec-01-i3710907663.html
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #1 : Grudzień 02, 2013, 12:11:45 »
Odpowiedz cytującCytuj

Oj, trafiła pani chyba nie na te forum ;) to jest forum o programie Odkurzacz, który jest dla systemu Microsoft Windows.
z pytaniem znaczy.. tematem proponuję skierować się na te forum: http://www.elektroda.pl/rtvforum/index.php  001_smile
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2013, 12:15:31 wysłane przez ContinueToSave » Zapisane

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
libros
Kwarc

« Odpowiedz #2 : Grudzień 02, 2013, 12:28:51 »
Odpowiedz cytującCytuj

Gdy się linkuje do allegro i zachwala towar tak ładnie, to można nawet uwierzyć w "kontrolowaną pomyłkę". W sklepach internetowych ten model można kupić już od 559 zł, a tu na allegro kup teraz za 650zł z tego linka.
Nie nabierać się!
Pozdrawiam smile
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2013, 12:31:26 wysłane przez libros » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.