Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Powitań nigdy zbyt mało,witam więc po raz pierwszy i może nie ostatni...  (Przeczytany 2440 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
slaw1948
Świeżak
*

« : Grudzień 09, 2013, 14:06:36 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ten programik odkrył przede mną brat żony,fajniutki,prościutki, zacząłem używać razem z CCleaner'em/ten nie chce "czyścić"gdy Opera włączona..!?/...Spróbuję tu zapytać,optymalizacja autostartu zalecana ...Co raz to mi się wyświetla i ...tabelka autostart z rejestru pod nim kwadracik/należy zaznaczyć, obok żarówka/żółta/ i Adobe ARM...jak to usunąć ..!!!! Denerwuje mnie od kilku tygodni.!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie...! thumbup.
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2013, 14:22:24 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam, Adobe ARM może pan tylko wyłączyć, uby go wyłączyć musi pan kliknąć kwadracik obok jego nazwy, a następnie przycisk "Wyłącz autostart", usuwanie Adobe ARM nic nie da, ponieważ po uruchomieniu Adobe Reader uruchomi się instalator który ponownie zainstaluje Adobe ARM. Ten plik jest nie usuwalny, jeżeli pan chce się go pozbyć na dobre, musi pan usunąć całkowicie Adobe Reader, i zainstalować inną przeglądarkę PDF, ja osobiście polecam Foxit Reader.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
slaw1948
Świeżak
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 10, 2013, 08:10:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

Balszoje thank  you...! thumbup..
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.