Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Błąd programu Invalid Data type for AsrOMG_Day0  (Przeczytany 4188 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
xedysx1986
Świeżak
*

« : Grudzień 25, 2013, 15:15:08 »
Odpowiedz cytującCytuj

Witam ostatnio mam problem z odkurzaczem a mianowicie problem przedstawia się tak:

Gdy uruchamiam program ładuje sie do 50% i wyskakuje błąd: Invalid Data type for AsrOMG_Day0, aktualizacja nic nie pomaga za każdym razem jak uruchomię program pokazuje że jest nieaktualna baza.
Gdy chce przeprowadzić optymalizację autostartu nic się nie dzieje, żadna opcja po naciśnięciu nie działa. Program instalowałem już wielokrotnie.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #1 : Grudzień 25, 2013, 16:38:53 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wydaje się, że AsrOMG_Day0 to element w programie, więc na ten temat musi wypowiedzieć się autor. Swoją drogą dziwny błąd, próbowałeś instalować Odkurzacz w innym miejscu niż ..:\Program Files\Odkurzacz? Chociaż to nie pomoże, bo invalid data type to jeśli dobrze pamiętam program próbuje przyznać zmiennej liczbowej wartość tekstową (na przykład).

Jak mówiłem, spróbuje tutaj jak najszybciej przyprowadzić autora. ;)

ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #2 : Grudzień 25, 2013, 22:51:59 »
Odpowiedz cytującCytuj

Sprawdź czy data i godzina w systemie są poprawne, czy strefa czasowa jest ustawiona na Warszawę, w razie czego zsynchronizuj czas z internetu w ustawieniach czasu. Polecam także poszukać aktualizacji w witrynie Windows Update (Microsoft wydaje co jakiś czas aktualizacje ze zmianami czasu). Być może po tym komunikat powinien zniknąć.
Czy instalowałeś najnowszą wersję programu 13.4? Rozwiązuje ona problemy z aktualizacja mi w starszych wersjach.

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 26, 2013, 12:58:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

Podejrzewam, że zgłaszający pracuje na najnowszej wersji. W historii zmian nie widzę, abym poprawiał taki błąd w generacji 13-tej.

Podejrzewam więc, że bez analizy z pomocą EurekaLog będzie trudno namierzyć w którym miejscu jest problem. Tak więc xedysx1986, zgłoś się do pomocy technicznej na żywo w celu przesłania specjalnej wersji Odkurzacza.
xedysx1986
Świeżak
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 27, 2013, 09:31:09 »
Odpowiedz cytującCytuj

Program instalowałem wielokrotnie, uptade windows jest wykonywany na bieżąco. Z racji tego iż przebywam w Anglii strefe czasowa mam ustawioną na Londyn, wcześniej tego problemu nie było :/ Program oczywiście w najnowszej wersji, starsze wersje archiwalne instalowałem i jest to samo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2013, 09:33:35 wysłane przez xedysx1986 » Zapisane
xedysx1986
Świeżak
*

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 09, 2014, 12:12:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wiem że już trochę czasu minęło ale problem wystąpił ponownie. Tym razem sobie poradziłem bez reinstalacji systemu.
Tak dla przyszłych użytkowników, w rejestrze należy usunąć ''RunOnce'' znajdują się tam wpisy AsrOMG_Day od 0 do 6 smile
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.