Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Skąd weresja Odkurzacza 13.5.3.1962 na Dobrych programach?  (Przeczytany 4433 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
libros
Kwarc

« : Wrzesień 25, 2014, 15:25:49 »
Odpowiedz cytującCytuj

http://prntscr.com/4q5oiv

A już chciałem mieć nową wersję.
Poberek
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 25, 2014, 15:27:50 »
Odpowiedz cytującCytuj

Bo to są oszuści. Dlatego ja tam nie zaglądam. Jedynie czytam newsy.

libros
Kwarc

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 25, 2014, 15:40:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

Nie oszuści. Mają dokładnie instalatory takie, jakie udostępnia producent. Pewnie ktoś miał spóźniony zapłon.

niedziela, 31 sierpień 2014 22:15
Wydana została autopoprawka nr3, aktualizująca Odkurzacza do wersji 13.5.3.1962. Poprawka zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez Odkurzacz w wersji instalacyjnej 13.5.
W przypadku problemów z aktualizacją przez Odkurzacz, można pobrać ten plik aktualizacji i umieścić go w katalogu z zainstalowanym Odkurzaczem. To jest Binary File (895 KB)

Jako wersja, to nie nie ma takiej do pobrania, więc łapnęło mnie zdziwko, że na DP jest.
Włodzimierz
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 25, 2014, 16:10:41 »
Odpowiedz cytującCytuj

Niby taki portal a nie mogli tego opisać w opisie produktu. Dobreprogramy = Złeprogramy.
ContinueToSave
Żelazo

МОНГОЛИЯ

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 26, 2014, 01:06:33 »
Odpowiedz cytującCytuj

Być może ktoś zgłosił że zauważył u siebie nowszą wersję Odkurzacza, albo zauważył ten news na http://franmo.pl
Redakcja sprawdziła i zaktualizowała najnowszą wersję, no chociaż może o miesiąc za póżno :D
Nie nazywajmy od razu DP oszustami czy "złymiprogramami" ;)

Zapraszam do wspólnej gry w Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter Strike, GMod i inne gierki smile
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.