Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: 60GB do usunięcia z ZBĘDNYM FOLDERZE co robić  (Przeczytany 1655 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
airfresh444
Świeżak
*

« : Kwiecień 04, 2015, 16:47:16 »
Odpowiedz cytującCytuj

:o Dzień Dobry Regularnie używam aktualizowanego free CCleanera  wcześniej używałem Odkurzacza ,potem wyrzucił mi go antywirus teraz postanowiłem do niego powrócić. Przy pierwszym skanowaniu niepotrzebnych FOLDERÓW! wyrzucił mi szokujące 60 GB do wyrzucenia: 3427 obiektów w folderze C:/$Windows.~BT. nie znalazłem jednego takiego  jest tych folderów i plików cała masa co mam z tym zrobić?!! Nigdy ni tyle nie wyszukał najwiecej wyrzucił mi 10GB  po zainstalowaniu po kupnie kompa potem juz nigdy, nie znajduje mi tego w wyszukiwaniu zbednych plików, kopii zrobic nie mogę bo nie mam tyle miejsca na dysku (drugiej partycji) mam tam 27GB, a na C mam 167GB ale nie tam zainstalowalem Odkurzacza ktoś moze wie o co kaman? Tylko jak Abel- krowie, proszę  blink
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 04, 2015, 18:30:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

Folder ten powstaje po aktualizacji bądź naprawie systemu i jest on kopią poprzedniego systemu. Jest on niepotrzebny. Tak samo inne foldery z $ na początku. Aby dowiedzieć się szczegółów na temat określonego folderu, wystarczy podwójnie kliknąć na folder i pokaże się opis. Naprawdę nie ma powodów do paniki. Jeśli folder jest zbyt duży by zrobić kopię plików to wystarczy wyłączyć ją tymczasowo.

airfresh444
Świeżak
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 07, 2015, 16:35:46 »
Odpowiedz cytującCytuj

Wielkie Dzięki. Wyczyściłem to i wszystko w porządku  001_smile
Może teraz warto na jakiś czas odhaczyć usuwanie tego typu kopii na przyszłość (w razie gdyby coś np po aktualizacji, zainstalowaniu czegoś, zrobiło się nie halo, i taka kopia systemu byłaby potrzebna) ? Czy te kopie mają coś wspólnego,są potrzebne do (wiem jestem ignorantem) korzystania z punktu przywracania systemu? pozdrawiam!
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 07, 2015, 19:25:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

Kopie plików są wykonywane w trakcie aktualizacji systemu a potem jedyne co robią to zajmują miejsce na dysku. Oczywiście są usuwane przez systemowe "Oczyszczanie systemu" i także są usuwane przez Odkurzacza. Nie mają nic wspólnego z Punktami Przywracania Systemu, który są przechowywane w ukrytym i niedostępnym dla użytkownika folderze System Volume Information.

airfresh444
Świeżak
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 08, 2015, 11:33:27 »
Odpowiedz cytującCytuj

thumbup Dzięki raz jeszcze
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.