Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Odkurzacz 14.0 Portable  (Przeczytany 3929 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Alvinek
Global Moderator
Platyna
*
*

Alvinko Portabler

« : Marzec 13, 2016, 16:03:07 »
Odpowiedz cytującCytuj

Kolejna wersja Odkurzacza zbliża się do nas wielkimi krokami, a zaraz za nią zmierza najnowszy Odkurzacz w wersji Portable smile

Co nowego w wersji Portable?

Pobieranie aktualizacji w trakcie instalacji
Wprowadzono możliwość pobrania aktualizacji Odkurzacza w trakcie instalacji. Funkcja przydatna dla osób, które natychmiastowo chcą mieć najnowszą wersję Odkurzacza na pamięci przenośnej, by móc uruchomić go na komputerze bez dostępu do Internetu.

Funkcje wersji Portable:
- Przechowuj ustawienia i statystyki Odkurzacza na pendrivie, skonfiguruj raz i używaj tej konfiguracji na każdym komputerze!
- Instalator wersji Portable jest prosty, przejrzysty i łatwy - wybierz lokalizacje (instalator sam postara się znaleźć urządzenie przenośne i zaproponować je jako lokalizacja instalacji) i dodatkowe funkcje, a nasz instalator wersji Portable automatycznie skonfiguruje Odkurzacza.
- W trakcie instalacji skorzystaj z funkcji "Pobierz aktualizacje", by nasz instalator wersji Portable z automatu pobrał i zainstalował najnowszą wersję Odkurzacz oraz bazy sygnatur.
- Zapomnij o jakichkolwiek błędach - nasz launcher automatycznie sprawdza i przerejestrowuje biblioteki, z których korzysta Odkurzacz, by ten bez problemu działał na każdym komputerze.
- Zero kolizji z ustawieniami wersji instalacyjnej - uruchom Odkurzacza Portable, a nie zostaną nadpisane twoje dotychczasowe ustawienia i statystyki instalacyjnego Odkurzacza.

Jeśli chcesz przeprowadzić aktualizację, po prostu wskaż folder gdzie została zainstalowana wcześniejsza wersja Odkurzacza Portable. Nasz instalator wersji Portable zachowa ustawienia i statystki, aktualizując Odkurzacza Portable do najnowszej wersji.

Premiera wraz z premierą Odkurzacza 14.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2016, 16:07:47 wysłane przez Alvinek » Zapisane

libros
Kwarc

« Odpowiedz #1 : Marzec 14, 2016, 17:01:21 »
Odpowiedz cytującCytuj

No jest, ale jak go ustawić?

albo to:

Na moje oko, to coś z zaawansowanym ustawieniem wyglądu - chodzi o rozmiar czcionek w menu, w oknach komunikatu i tam coś koło tego.

Sprawdziłem z kilku źródeł. To samo z czcionkami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2016, 17:14:05 wysłane przez libros » Zapisane
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 14, 2016, 17:57:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

Na początek proponuję wypróbować dwie opcje:
- włączyć "Napraw problem z nieczytelnymi opcjami" w "Ustawienia > Profil użytkownika"

lub
- wyłączyć "Korzystaj ze skórki wbudowanej" w "Ustawienia > Profil użytkownika"
libros
Kwarc

« Odpowiedz #3 : Marzec 14, 2016, 18:07:03 »
Odpowiedz cytującCytuj

Popróbuję, bo w wersji instalacyjnej też to samo:

Tylko takie mam opcje naprawy:
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2016, 18:11:34 wysłane przez libros » Zapisane
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 14, 2016, 21:07:12 »
Odpowiedz cytującCytuj

Ostatnia zakładka w oknie Ustawień: Profil użytkownika i tam są te dwie opcje. Nie naprawa ustawień.
libros
Kwarc

« Odpowiedz #5 : Marzec 14, 2016, 22:08:43 »
Odpowiedz cytującCytuj

Znalazłem, ustawiłem chociaż trochę na ślepo, bo tekst ustawień nałaził na siebie i przypominał hieroglify. Po ponownym uruchomieniu odkurzacza, tekst w ustawieniach jest poprawnie wyświetlany.
Nawet widzi mi się wersja instalacyjna.
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.