Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: Czy w Odkurzaczu są wszystkie funkcje programu DelFix?  (Przeczytany 3051 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
libros
Kwarc

« : Wrzesień 01, 2016, 10:38:11 »
Odpowiedz cytującCytuj

Jeszcze czeka mnie długa robota z FRST, a już Odkurzacz sprzątnął folder kwarantanny FRST z C. Bez potwierdzenia tak sobie usunął.
Nawet wiem, że mogę przywrócić. No i jest sprawa, że przywróci inne foldery, których nie chcę, żeby przywrócić, a do pliku ODB nie mam dostępu, żeby wybierać zawartość do przywrócenia.
Po co dobrzy ludzie wymyślili delfix? Czy w Odkurzaczu są wszystkie funkcje tego programu kończącego przygody z usuwaniem infekcji?
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 02, 2016, 12:23:06 »
Odpowiedz cytującCytuj

Folder rozpoznawany jest przez tryb czyszczenia "Wyszukiwanie Zbędnych Folderów" jako:

C:\FRST
Folder zawiera pliki kopii zapasowej, pozostałe po usuwaniu wirusów programem "Farbar Recovery Scan Tool".

W tym trybie, kopia zapasowa jest tworzona. Wystarczy odzyskać skasowany folder do oryginalnej lokalizacji.
Można też odzyskać do innej - własnej lokalizacji. W tym celu należy przejść do zakładki "Przywracanie", wybrać polecenie "Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa".

Następnie w nowym oknie, zaznaczyć kopię, która zawiera w/w folder. Z opcji odzyskiwania kliknąć w polecenie "Przywróć do oryginalnej lokalizacji" rozwijając i zaznaczając polecenie "Przywróć do innej lokalizacji". Wskazać inny folder w polu edycji ścieżki i kliknąć przycisk "Rozpocznij odzyskiwanie".
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.