Oficjalne Forum programu Odkurzacz
Strony: [1]   Do dołu
  Odpowiedz  |  Drukuj  
Autor Wątek: dodanie odpowiedzi do odpowiedzi ;-)  (Przeczytany 1361 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
yavien
Świeżak
*

« : Luty 05, 2017, 00:48:38 »
Odpowiedz cytującCytuj

Widzę, że na forum jest włączona opcja umożliwiająca modyfikowanie swojego posta tylko przez pewien czas (poniekąd słusznie).
Jednocześnie chyba jest opcja automatycznego łączenia postów, jeśli ktoś dodaje odpowiedź jedną pod drugą.
 w tym wątku:
http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php?topic=5307.0
udzieliłam odpowiedzi, a teraz chciałabym jeszcze coś dopisać. Napisanie nowej odpowiedzi nie jest możliwe. dostaję komunikat:
Wystąpił błąd!
Nie możesz edytować tej wiadomość, ponieważ minął minimalny czas w którym mogłeś to zrobić. 

----
treść posta, którą chciałam tam umieścić:

sprawdziłam, że wykluczenie katalogu z czyszczenia aplikacji oraz dodanie do skanowania nie daje odpowiedniego efektu - tzn nie usunęło mi pliku C:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Outlook\<nazwa katalogu>\test.txt

w załącznikach screeny z konfiguracji.

* lokalizacje_skanowania.png (14.21 KB, 579x158 - wyświetlony 81 razy.)

* plik_w_tempOutlook.png (26.24 KB, 432x266 - wyświetlony 85 razy.)

* zarzadzanie_cz_aplikacji.png (41.3 KB, 391x503 - wyświetlony 82 razy.)
Franmo
Constructor
Diament
*

« Odpowiedz #1 : Luty 16, 2017, 16:08:10 »
Odpowiedz cytującCytuj

W zasadzie jeśli chce Pani czyścić w/w katalog "Content.Outlook" za pomocą funkcji "Wyszukiwania zbędnych plików" to nie ma potrzeby go wskazywać w "Przeszukiwane lokalizacje", gdyż będzie się ona już zawierał w całym wybranym do skanowania dysku "C:\". Dlatego, przy zapisywaniu lokalizacji, pojawi się komunikat dotyczący zdublowania katalogu i pytaniu o wyłączenie tego katalogu "Content.Outlook" ze skanowania.

Natomiast najlepszym wyjściem jest dodanie tego katalogu do "Czyszczenia aplikacji" poprzez "Zarządzanie czyszczeniem aplikacji".

ps. Ten katalog jest już czyszczony przez "Wyszukiwanie zbędnych folderów".
http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php?topic=5307.msg18594;topicseen#msg18594
Strony: [1]   Do góry
  Odpowiedz  |  Drukuj  

Skocz do:  

+ Szybka odpowiedź
W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.